Zamknij
REKLAMA

Coraz bliżej licytacji działki po "niebieskich budkach". Kiedy poznamy inwestora?

14:03, 19.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Teren po "niebieskich budkach" cieszy się się sporym zainteresowaniem wśród potencjalnych inwestorów. Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym kwartale odbędzie się nieograniczony przetarg ustny za zakup tej działki. Kiedy i gdzie odbędzie się licytacja? Jak jest cena wywoławcza gruntu?

Przetarg odbędzie się 18 czerwca 2021 roku o godz. 10:00 w sali kinowej Bytowskiego Centrum Kultury przy ul. Wojska Polskiego 12. Cena wywoławcza to 664.126,00 + VAT, ale biorąc pod uwagę spore zainteresowanie tym terenem, możemy się spodziewać, że działka zostanie sprzedana za zacznie wyższą kwotę. 

- Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego osiedla „Gdańska”, działka stanowi tereny zabudowy usługowej - możemy przeczytać w przetargu.

Podmioty chcące wziąć udział w przetargu muszą wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej do dnia 15 czerwca 2021 roku. Burmistrz Bytowa zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia przetargu.Ratusz nowemu nabywcę daję częściowo wolną rękę. Grunt będzie sprzedawany bez warunków zabudowany. Jednym z zainteresowanych tym gruntem jest sieć Mc Donald's. Co najchętniej widzielibyście w tym miejscu?

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Ryszard Lwie SerceRyszard Lwie Serce

4 0

Działka zainteresowana jest firma Glover Company, która chce wyłożyć na jej zakup nawet 2 mln. To firma, która działa w IT. 00:29, 21.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%