Zamknij
REKLAMA

W Niezabyszewie powstanie nowa hala produkcyjna. Kto jest inwestorem?

14.45, 05.07.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W Niezabyszewie powstanie nowa hala magazynowo-produkcyjna. Wszystko w związku z dynamicznym rozwojem jednej z lokalnej firmy. Budynek powstanie w okolicach ulicy Ceglanej w Niezabyszewie. Kto jest inwestorem?

Nowa hala powstanie nieopodal trasy łączącej Niezabyszewo z Bytowem. Postępowanie w tej sprawie toczy się już Wydziale Gospodarki Przestrzennej bytowskiego ratusza. Inwestorem jest Arkadiusz Urbaniak, właściciel firmy ArkMET.

- Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą z Pomorza. Specjalizujemy się w produkcji osprzętów ułatwiających pracę w gospodarstwach rolniczych montowanych na ładowacz czołowy, miniładowarkę i ładowarkę teleskopową - mówią przedstawiciele firmy.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa hala produkcyjna rozpocznie swoją działalność oraz ile osób dzięki tej inwestycji znajdzie zatrudnienie. Rozwój lokalnych przedsiębiorstw to jednak dobry sygnał dla naszego regionu. 

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%