Zamknij

Zwycięski mecz z Sokołem Ostróda

08:14, 23.11.2020 P.K Aktualizacja: 08:14, 23.11.2020
Skomentuj

W 14. kolejce 2 ligi Bytovia Bytów wygrała z Sokołem Ostróda 1:0. Zwycięską bramkę dla naszego strzelił Piotr Giel. To już ósma bramka napastnika w tym sezonie. Komplet punktów pozwolił zachować Czarnym Wilkom spokojną, dziewiątą pozycję w tabeli. W najbliższą sobotę bytowianie zmierzą się na meczu wyjazdowym z Hutnikiem Kraków.

Choć niemal do końca zapowiadało się na bezbramkowy remis, to tuż przed końcem drugiej połowy w 86 minucie bramkę udało strzelić się bytowskiemu napastnikowi - Piotrowi Gielowi.

- Czasem wystarczy zdecydować się na uderzenie i takie bramki wpadają. Cieszy ta bramka i trzy punkty przede wszystkim. Ważne trzy punkty, ważny dla nas mecz. Punkty zostają dla nas w zespole i naprawdę to cieszy - powiedział po meczu Piotr Giel.

Mimo zwycięstwa zespół pozostał w tabeli na dziewiątym miejscu. Najbliższe kolejki będą kluczowe dla pozycji Bytovii Bytów w lidze. Najbliższy mecz Czarne Wilki zagrają na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 28 listopada o godzinie 13:00. Przypominamy, że przed przerwą zimą zostały jeszcze tylko 4 mecze.