Zamknij

Bytovia traci obrońcę. Cybula ODCHODZI z klubu

08:15, 01.02.2023 . Aktualizacja: 08:18, 01.02.2023
Skomentuj fot. MKS Bytovia Bytów fot. MKS Bytovia Bytów

Mateusz Cybula odchodzi z Bytovii Bytów. 27-letni obrońca był związany z klubem przez pół roku. W tym czasie wystąpił w dziesięciu meczach ligowych i dwóch pucharowych. Ostatni występ w czarno-biało-czerwonej koszulce zanotował 5 listopada w meczu z Jaguarem Gdańsk, gdzie pojawił się na boisku w 33 minucie.

Mateusz Cybula swoją piłkarską przygodę rozpoczął w zespołach juniorskich U2 Bytów. W Bytovii stawiał także swoje pierwsze kroki w piłce seniorskiej, rozgrywając spotkania w zespole rezerw. Po dwuletniej przerwie od piłki nożnej grał także w Lipniczance Lipnice. W ubiegłym roku powrócił do gry w czarno-biało-czerwonych barwach. Niestety - teraz postanowił się pożegnać z klubem.

- Raz jeszcze dziękujemy Mateuszowi za grę w barwach Bytovii i serce zostawione na boisku w każdym meczu - mówią władze klubu.

Za nami również drugi zimowy sparing Bytovii. "Czarne Wilki" zremisowały na wyjeździe z Gryfem Słupsk 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w pierwszej połowie Vova Kaydrovych.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!