Zamknij
REKLAMA

Bomba w Urzędzie Skarbowym. Nowe fakty

11:53, 21.04.2020 | C.K
Skomentuj
Fot. KPP Bytów
REKLAMA

Bytowscy policjanci otrzymali wczoraj informację o podłożeniu ładunku wybuchowego w urzędzie skarbowym. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zablokowali drogę i wyznaczyli objazdy. Cały budynek urzędu został dokładnie sprawdzony przez policjantów ze specjalistycznym przeszkoleniem minersko-pirotechnicznym, którzy nie znaleźli żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 12.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie od Naczelnika Urzędu Skarbowego w Bytowie, że na skrzynkę mailową otrzymali wiadomość o podłożeniu ładunku wybuchowego. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

Policjanci bardzo poważnie potraktowali tą informację. Wszyscy pracownicy urzędu zostali ewakuowani. Mundurowi zablokowali drogę krajową nr 20, przy której znajduje się budynek bytowskiej skarbówki, a następnie wyznaczyli objazdy. Dyżurny policji na miejsce skierował policjantów z przeszkoleniem minersko-pirotechnicznym. Specjaliści bardzo dokładnie sprawdzili każde pomieszczenie w urzędzie. Jak się okazało w budynku nie było żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Wtedy też policjanci odblokowali ul. 1 Maja i udrożnili ruch.

Śledczy w powyższej sprawie przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Postępowanie wstępnie prowadzone są w kierunku przestępstwa określonego w art. 224a kodeksu karnego tj. zawiadomienia o zagrożeniu życia lub zdrowia wielu osób lub mienia w znacznych rozmiarach, które nie istnieje. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

[ZT]2160[/ZT]

[ALERT]1587462806136[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Uwolnić słowaUwolnić słowa

0 0

Nie: Policjanci bardzo poważnie potraktowali TĄ informację.
Tak: Policjanci bardzo poważnie potraktowali TĘ informację. 18:02, 21.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA