Sprzedawca w sklepie medycznym

Miejsce pracy: Lęborska 13, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż art. medycznych, obsługa kasy fiskalnej, komputera, pomoc w doborze sprzętu medycznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 03.11.2022
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane jest ukończenie szkoły średniej o kierunku/specjalizacji: fizjoterapia / rehabilitacja / technik farmaceutyczny oraz 2-letni staż pracy w wydawaniu sprzętu medycznego lub 1 rok w wydawaniu środków pomocniczych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MARIAN DAMPS NZOZ-ADMED
    Adres: Lęborska 13, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Grażyna Damps
    Numer telefonu: 602779567
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, świadectwa szkoły, świadectwa rpacy, wszytskie dokumenty potwierdzające kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    komunikatywność otwartość, chęci do pracy, dokładność umiejętość organizowania czasu pracy, zainteresowania motoryzacyjne i prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem.
    71/12/2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    produkcjia i składanie rolet, montaż rolet
    StPr/22/0847
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    przygotowywanie powierzchni do pokrycia jej warstwą lakieru malowanie bądź nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów na części metalowe różnych maszyn i sprzętów osuszanie polakierowanej powierzchni i dopasowanie odpowiednich technik jej utrwalania wykonywanie poleceń lakiernika
    67/11/2022

    sprzedaż części do pojazdów samochodowych
    StPr/22/0839

    sprzedaż art. medycznych, obsługa kasy fiskalnej, komputera, pomoc w doborze sprzętu medycznego
    StPr/22/0801

    Mechanik maszyn i urządzeń budowlanych
    StPr/22/0791

    Ochrona życie i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Szczegółowe informacje o wymaganych dokumentach i wymaganiach stawianym kandydatom są podane na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 723 695 574 lub 607 235 276
    StPr/22/0780
    wynagrodzenie od od 4 945 PLN

    Wykonywanie prac leśnych
    StPr/22/0707
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    prowadzenie porad psychologicznych i psychologiczno diagnostycznych
    StPr/22/0705
    wynagrodzenie od od 6 850 PLN

    prowadzenie psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, sesji wsparcia psychospołecznego
    StPr/22/0706
    wynagrodzenie od od 7 500 PLN