Ponmocnik dekarza

Miejsce pracy: Nad Borują 4/7, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy montażu dachów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 31.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie w pracy stanowisku- dekarz
      Pracodawca: DACHSERWIS KONSTRUKCJE I POKRYCIA DACHOWE PIOTR CZECH SKLEP ODZIEŻOWY "PETERS"
      Adres: Nad Borują 4/7, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Czech
      Numer telefonu: 609332947
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Prace porządkowe na terenie gminy, pielęgnacja zieleni
      StPr/21/0531
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przygotowywanie dań (praca wg regulaminu)
      StPr/21/0533
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Obsługa klientów
      StPr/21/0534

      Spzrątanie apartamentów hotelowych
      StPr/21/0532

      produkcja odzieży
      StPr/21/0527

      obsługa gości lokalu, przygotowywanie napojów, rozliczanie rachunków
      StPr/21/0528

      Pomoc rodzinom zastępczym w realizacji zadań wynikających z pieczy zastepczej, zapewnienie rodzinom zastępczym dostępu do specjalistycznej pomocy dla dzieci w tym psychologicznej, reedukacyjnej i rehabilitacyjnej, udzielenie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzinnych form pieczy zastepczej.
      StPr/21/0529
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 200 PLN

      Obsługa klientów sklepu
      StPr/21/0523
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

      Produkcja ozdób i zabawek z drewna
      StPr/21/0526

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/21/0516
      wynagrodzenie od 1 440 PLN