Zamknij
REKLAMA

Bytowscy ,,mistrzowie" parkowania [GALERIA]

16:59, 13.02.2020 | C.K
Skomentuj Fot. Spotted Bytów FB
REKLAMA

Złe parkowanie to powszechne zjawisko, widoczne tak naprawdę każdego dnia. Jedni kompletnie nic sobie nie robią ze znaków dotyczących miejsca dla niepełnosprawnych, inni zaś starają się zająć jak najwięcej miejsc parkingowych jednym pojazdem. W Bytowie takich przypadków jest nad wyraz sporo.

Umiejętność prawidłowego parkowania absolutnie nie jest niczym specjalnie trudnym. Każdy, kto dość regularnie porusza się samochodem, powinien potrafić wyrobić w sobie nawyk dokładnego sprawdzania, czy aby na pewno udało się odpowiednio wjechać na dane miejsce parkingowe, nie zasłaniając przy tym wjazdu innym pojazdom. Jest to tak samo podstawowa czynność, jak zamknięcie drzwi po wyjściu z auta czy wyłączenie świateł.

Niekiedy jednak ludzie o tym zapominają, powodując spore nerwy ze strony innych kierowców, którzy wskutek takiego parkowania mają znaczne trudności z zajęciem wolnego miejsca parkingowego. W samym Bytowie bardzo często widać takie przykłady, o czym bardzo często dowiadujemy się za pośrednictwem profilu Spotted na Facebooku. Co jakiś czas publikowane są na nim fotografie, po których można się lekko zdziwić.

Macie inne przykłady złego parkowania? Byliście świadkami takiej sytuacji i udało Wam się uchwycić takie przypadki? Zapraszamy do kontaktu.

Przykłady złego parkowania do obejrzenia w poniższej galerii.

[ALERT]1581609591370[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz