Zamknij
2
08:19, 19.04.2021
W meczu 28. kolejki eWinner 2 ligi Czarne Wilki przegrały z Wigrami Suwałki 4:1. Jedyna bramka dla naszego zespołu to gol samobójczy. Bramki dla naszych rywali zdobyli Patryk Mularczyk, Michał Orzechowski, Michał Żebrakowski, Cezary Sauczek.
1
04:58, 15.04.2021
W meczu 27. kolejki eWinner 2 Czarne Wilki przegrały 2:3 z kaliskim KKSem. Bramki dla naszego zespołu strzelali Matheus Camargo oraz Krzysztof Bąk. To już trzecie spotkanie z rzędu, które kończy się na niekorzyść bytowskiej drużyny.
08:33, 12.04.2021
Po niezwykle zaciętym spotkaniu "Czarne Wilki" przegrały z rezerwami Śląska Wrocław 2:3. Jest to drugie spotkanie z rzędu, które zakończyło się porażką bytowian. Tym samym Bytovia Bytów spada na 13. miejsce w tabeli ponownie zbliżając się do strefy spadkowej. Bramki dla naszego zespołu strzelali Mateusz Wrzesień oraz Piotr Giel.
07:59, 06.04.2021
W meczu 25. kolejki eWinner 2 ligi Bytovia Bytów przegrała z Garbarnią Kraków 1:2. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Maciej Kozakowski. Dla drużyny naszych przeciwników, punkty zdobyli Jakub Górski i Jakub Kowalski.
08:12, 30.03.2021
Zespół UKS Jedynka Bytów podsumował sezon halowy 2020/2021. W tym czasie drużyna weszła do rozgrywek wojewódzkich prowadzonych przez PWZPS w Gdańsku. Udział w rozgrywkach wojewódzkich jest kontynuacją wcześniejszej 4-letniej pracy z dziećmi przygotowującej do gry w mini siatkówkę.
08:15, 29.03.2021
W meczu 24. kolejki eWinner drugiej ligi, bytowskie ?Czarne Wilki? zremisowały bezbramkowo na wyjeździe ze Skrą Częstochowa. Weekendowy wynik pokazuje dobrą formę naszej drużyny - dla Skry jest to pierwszy mecz w rundzie wiosennej, który nie zakończył się wygraną.
1
08:03, 22.03.2021
W 23. kolejce 2., ligi Bytovia Bytów wygrywa z Błękitnymi Stargard 3:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Oskar Krzyżak, Piotr Giel oraz Paweł Zawistowski. Czarne Wilki już w pierwszej połowie wysunęły się na prowadzenie i tak było aż do samego końca spotkania. Dopiero w 90. minucie honorowego gola dla gości strzelił Michał Cywiński.
08:00, 18.03.2021
W meczu 22. kolejki 2 ligi Bytovia wygrała w Elblągu z miejscową Olimpią 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa w 86 minucie strzelił Piotr Giel. Dzięki temu zwycięstwo Bytovia awansowała na 12 miejsce w tabeli oddalając się tym samym od strefy spadkowej.
01:18, 15.03.2021
Bytovia Bytów w 21. kolejce II Ligi remisuje ze Zniczem Pruszków 2:2. Bramki dla ?Czarnych Wilków? strzelali Paweł Zawistowski oraz Piotr Giel. Jeszcze na kilka minut przed końcem meczu, wszystko wskazywało, że mecz zakończy się wygraną Bytovii. Niestety, 3 minuty przed planowym końcem meczu, wynik wyrównał Maciej Wichtowski.
07:56, 10.03.2021
Jeden srebrny medal i dwa brązowe - takie wyróżnienia przywiózł z Halowych Mistrzostw Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce bytowski sportowiec Łukasz Gliszczyński. Zawody odbyły się w miniony weekend w miejscowości Spała w województwie łódzkim.
10:15, 08.03.2021
Angelika Cichocka, lekkoatletka i była reprezentantka ULKS Talex Borysław Borzytuchom, zdobyła brązowy medal w biegu na 800 metrów na Halowych Mistrzostwach Europy w lekkoatletyce.
07:40, 03.03.2021
Czasy pandemii to niełatwy okres dla sportu. W związku z zamknięciem stadionów, już od kilku miesięcy kibice nie mają szans poczuć sportowych emocji na własnej skórze. Kibice jednak nie zapominają o swojej drużynie i nawet jeśli nie mogą wesprzeć jej z trybun, mogą to zrobić finansowo. I tak właśnie grupa Ultras Bytovia została brązowym sponsorem klubu!
16:17, 02.03.2021
W miniony weekend w Sianowie odbył się Krajowy Turniej dla Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych zaliczany do punktacji Polskiego Związku Badmintona. Wystartowało 93 zawodników z 14 klubów i 5 województw. W gronie sześciu zawodników bytowskiego Dabew Team UKS ?Dwójka? Bytów trzech zawodników mogło cieszyć się z medali (2 srebrne i jeden brązowy).
08:45, 01.03.2021
Bytovia Bytów na inauguracji rundy wiosennej przegrała z Pogonią Siedlce 0:2, choć do końca pierwszej połowy nie padła żadna bramka. Sytuacja uległa zmianie, gdy w 46 minucie Bartosz Rymek
10:50, 23.02.2021
Gdy na początku stycznia Jacek Maszkowski odszedł z Bytovii, dość szybko poznaliśmy jego następce. Został nim 26-letni Jan Stolarski. Z kierownikiem został rozwiązany kontrakt za porozumieniem stron. Powodem takiej decyzji jest przejęcie funkcji dyrektora ds. organizacyjnych w trzecioligowym Huraganie Morąg.