Zamknij

08:18, 03.07.2020
W piątek, 10 lipca o godz. 17:00 odbędzie się II Bieg Australijski, w którym wystartować mogą biegaczki i biegacze powyżej 16 roku życia. Bieg będzie odbywał się na stadionie Miejskim w Bytowie na 400 metrowej bieżni tartanowej. Zawodnicy nie mogą startować w biegu w obuwiu typu kolce lekkoatletyczne. Dopuszcza się tylko bieg w obuwiu lekkoatletycznym i stroju lekkoatletycznym.
13:47, 02.07.2020
W meczu 29. kolejki rozgrywek na poziomie II ligi, Bytovia Bytów zremisowała na własnym stadionie ze Skrą Częstochowa 1:1, tracąc bramkę na 10 minut przed końcowym gwizdkiem.
07:11, 01.07.2020
W 29. kolejce rozgrywek na poziomie II ligi, Bytovia Bytów podejmie na własnym stadionie Skrę Częstochową, z którą w jesiennej rundzie tego sezonu przegrała w pechowych warunkach.
13:18, 28.06.2020
W meczu 28. kolejki rozgrywek na poziomie II ligi Bytovia Bytów nie sprostała trudnemu zadaniu i przegrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:2. Spotkanie stało na wysokim poziomie nerwowości i agresywności, o czym świadczyła liczba aż 13 pokazanych przez arbitra kartek.
15:28, 27.06.2020
W 28. kolejce rozgrywek na poziomie II ligi, Bytovia Bytów zagra na wyjeździe z jednym z najpoważniejszych rywali w kontekście walki o miejsce premiujące udziałem w fazie play-off - Górnikiem Łęczna.
10:30, 22.06.2020
W meczu 27. kolejki rozgrywek na poziomie II ligi, Bytovia Bytów pokonała na własnym stadionie sąsiada z ligowej tabeli, Olimpię Elbląg 1:0 i umocniła swoją pozycję na lokacie gwarantującej udział w fazie play-off.
12:59, 21.06.2020
W 27. kolejce rozgrywek na poziomie II ligi, Bytovia podejmie na własnym stadionie jednego z bezpośrednich rywali w walce o zajęcie miejsca premiowanego udziałem w fazie play-off - Olimpię Elbląg.
13:56, 14.06.2020
Ekipa Pogoni Siedlce po raz drugi w tym sezonie okazała się za mocna. W meczu 25. kolejki II ligi Bytovia Bytów przegrała na wyjeździe z drużyną z województwa mazowieckiego 2:1.
11:12, 13.06.2020
W 25. kolejce rozgrywek na szczeblu II ligi Bytovia Bytów uda się na wyjazdowy pojedynek z Pogonią Siedlce, z którą w pierwszej rundzie przegrała 1:3. Dzisiejszy rywal bytowian znajduje się w strefie spadkowej, choć różnica między oboma zespołami wynosi tylko trzy punkty.
10:41, 04.06.2020
Po długiej, niemal dokładnie 3-miesięcznej przerwie od grania spowodowanej sytuacją epidemiologiczną, Bytovia Bytów z powodzeniem wróciła do ligowych rozgrywek. W zaległym meczu 23. kolejki II ligi bytowianie pokonali na wyjeździe ekipę Znicza Pruszków 2:0.
13:00, 15.05.2020
Kontynuujemy serię wspomnień dotyczących poczynań Bytovii Bytów w sezonie 2000/01, zaproponowaną przez radnego, Bogdana Adamczyka. Tym razem wracamy do września i października 2001 roku, kiedy to Bytovia rozegrała cztery mecze, w których zanotowała dwa zwycięstwa i dwa remisy.
14:33, 10.05.2020
IV liga w tym sezonie nie wróci już do gry. Pomimo zajęcia w niej ostatniego miejsca po rundzie jesiennej, Lipniczanka Lipnica zachowa ligowy byt i kolejne rozgrywki rozpocznie na tym samym poziomie rozgrywkowym. Problemem jednak mogą być kwestie finansowe, które wskutek koronawirusa tylko się nasiliły.
20:00, 09.05.2020
Niedawna decyzja Pomorskiego Związku Piłki Nożnej spowodowała, że GKS Kołczygłowy może powoli zaczynać przygotowania do zmagań w sezonie 2020/21 na poziomie A klasy. Pomimo przymusowej przerwy, podczas której zawodnicy nie mieli obowiązku trenowania, nastroje były całkiem dobre.
14:30, 09.05.2020
Kontynuujemy serię wspomnień dotyczących poczynań Bytovii Bytów w sezonie 2000/01, zaproponowaną przez radnego, Bogdana Adamczyka. Tym razem wracamy do początku września 2001 roku, kiedy to miały miejsce dwa mecze, o których najbardziej wytrawnym kibicom z pewnością trudno jest zapomnieć.
18:00, 08.05.2020
Nieplanowana, aczkolwiek przymusowa przerwa od treningów i meczów posłużyła Zawiszy Borzytuchom do niezbędnych prac modernizacyjnych. Klub postanowił w tym czasie postawić szatnię i odnowić murawę boiska.