Do tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 212 za Udorpiem. Osoby, które zauważyły rozbity samochód ok. godz. 3.00, przekazały, że pojazd był zmiażdżony po bocznym uderzeniu w drzewo, a w środku znajdował się kierowca bez oznak życia.
Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej – dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Bytowie oraz jeden z OSP Sierzno. Po przybyciu służb okazało się, że volkswagen passat znajdował się w rowie. Pojazd leżał na prawym boku i był wbity w drzewo.
W aucie znajdował się uwięziony 37-letni kierowca. Strażacy musieli wydostać go z wraku, aby ratownicy medyczni i lekarz mogli ocenić jego stan.
– Działania zastępów polegały na wydobyciu tej osoby. Po odciągnięciu pojazdu lekarz stwierdził zgon – przekazał Adrian Kuik-Studziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie.
Wiadomo, że samochodem podróżowała jedna osoba. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
- Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 37-letni kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, po czym wielokrotnie dachował i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku obrażeń kierowca poniósł śmierć na miejscu - mówi Dawid Łaszcz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.
Do tematu wrócimy.

::news{"type":"see-also","item":"20907"}
Kolizje, wypadki i inne zdarzenia obsługiwane przez Komendę Powiatową Policji w Bytowie.
2026-05-11
Motocyklista ranny po zderzeniu z osobówką na DK20. Kierująca Renault skręcała w lewo
2026-04-25
Policjanci ŁAPALI Kolumbijczyków bez prawa jazdy
2026-04-18
KRONIKA POLICYJNA. Kolizje, sarna na drodze i kierowca bez uprawnień
2026-04-01
Niepokojąca akcja służb na Pogodnej. Mieszkańcy patrzą z przerażeniem
2026-04-01
Dziecko trafiło do szpitala po wypadku w Świątkowie. Był też pijany kierowca w Studzienicach
mieszkaniec09:43, 13.04.2026
może ktoś się w koncu ogarnie i wystosuje petycję aby na odcinku Udorpie -Rekowo wyznaczyć ograniczenie prędkości do 70 ? nie wystarczą krzyzyki przydrożne prawie co sto metrów ...
No ale Policję oczywiście to przerasta
Już wiosna przyszła i motocyklistom dziękujemy że musimy dzieci zamykać w domu bo 200 na godzinę nie wystarcza a potem wielki płacz
Driver12:16, 13.04.2026
Masz rację ! Dodam, że większość tych pseudo motocyklistów ma sieczkę we łbie zamiast mózgu i są potencjalnymi zabójcami na drogach ! Dla niektórych ten sezon motocyklowy okaże się ostatnim !
Mieszkaniec 216:15, 13.04.2026
Krzyżyki co 100m ? Bez przesady ;) Ograniczenie nawet do 50 nie pomoże na ludzką głupotę.
taakk12:04, 13.04.2026
Ciekawe kto podbił przegląd temu który jezdzi przed 6 rano w kierunku bytowa ...ile to audi decybeli ma w tłumiku ? i jeszcze tak gaz do podłogi ..
orzel 16:14, 13.04.2026
zginol a nikt nie zna nazwiska
orzel 16:20, 13.04.2026
Nic nie pomoga rzadne ograniczenia do wioski wjezdzają pewnie i stową chociaz są ograniczenia do 40 czy obszar zabudowany a to jeszcze kobiety przy wyprzedani to tylko kamyzki fruwaja MASAKRA
do orzeł04:41, 14.04.2026
nazwisko znamy lecz nie można podawać Proszę sprawdzic klepsydry będzie wszystko wiadomo inaczej chyba się oficjalnie nie da
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
1,7 MLN ZŁ na integrację migrantów. Bytów liderem
Próby integracji widać wyraźnie w krajach zachodnich- stworzone całe dzielnice, obcych,wręcz getta otrzymujące socjal,miejsca do których nawet policja boi się wejść. Rozboje, gwałty,zamachy itp. Brak pomysłów jak się tego pozbyć , więc może....może do Polski. Super pomysł, no wspaniały. A tak na marginesie, kiedy my bytowianie płacący podatki dostaniemy coś , jakiś prezent np za 1,7 miliona zestawy badań dla mieszkańców, czy kupon na zakupy. Może by tak w końcu coś dla nas ?
Ona
13:19, 2026-05-30
1,7 MLN ZŁ na integrację migrantów. Bytów liderem
Nie chcemy milionów pieniędzy na obcokrajowców, którzy mają tu docelowo osiedlić, żyć na nasz koszt i niby się integrować poprzez szydełkowanie. Lewackie bzdury, aż nie idzie tego czytać.Ci ludzie najczęściej mają w d.... integrację, pracę ilepienie garnków w domu kultury , oni chcą po prostu socjalu i łatwego życia aaa i jeszcze skutecznie wprowadzają swoją kulturę i nawyki zawleczone z krajów trzeciego świata. Otóż stanowcze nie dla takich bzdurnych pomysłów.
Stop
13:10, 2026-05-30
Bytów: Nagrody burmistrza dla ludzi kultury!
No śmiechu warte ta jedna osoba , pani A. czym zasłużyła? 🫣😂😂
M.
09:03, 2026-05-30
Ścieżka, która POŁĄCZY Bytów ze Studzienicami
Panie od sprzedaży garnków prosimy aby szpital nie został zamknięty . Obnizenie pensji i dodadtków swoich i birmistza do max 15 brutto na miesiąc i kasa w budzecie odrazu się znajdzie . No ale znając pkatformę to będą ponowne podwyżki za wodę kanalizację i śmieci bo tylko pare procent brakuje do stolicy Warszawy ale to już kwestia dni
mieszkaniec
07:57, 2026-05-30