Zamknij
REKLAMA

Radna prowadzi batalię przeciwko otyłym na karuzeli

10:14, 07.09.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Bytowska radna Katarzyna Januszewska-Lisińska wzięła się za dyscyplinowanie otyłych osób, które postanowiły korzystać z nowego, pięknego placu zabaw na Jeziorkach.

- Bardzo proszę o właściwe korzystanie z placu. Chcemy, aby służył nam wszystkim przez długie lata. Nowa karuzela może udźwignąć maksymalnie 180 kg łącznie, a na jedno siedzisko do 60 kg - ostrzega Januszewska-Lisińska i publikuje zdjęcie, przedstawiające osoby korzystające z karuzeli.

Jedna z nich z pewnością ma wagę zdecydowanie większą niż 60 kg. Januszewska-Lisińska prosi, aby zwracać uwagę osobom, które korzystają na placu z kosztownego sprzętu.

- Mam nadzieję, że ci państwo zastanowią się 5 razy zanim kolejny raz wpadną na taki genialny pomysł - skomentowała.

Pytani o sprawę mieszkańcy przyznawali jej rację. - Nie mają wstydu. To nie jest sprzęt dla “starych koni”, a po drugie zanim będą następnym razem chcieli skorzystać, to przy wejściu na plac zabaw umieszczony jest regulamin, a w nim informacja do jakiego wieku można z placu zabaw i karuzeli korzystać - napisała jedna z komentujących.

[ZT]2634[/ZT]

Następna przyznaje, że zdjęcie bardzo ją rozbawiło, ale to śmiech przez łzy.

- To straszne, co ta karuzela musiała przeżyć, ale plusem jest to, że w sumie wszyscy jesteśmy w naszym wnętrzu dzieciakami - napisała.

A co Wy o tym sądzicie?

[ALERT]1599466490978[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz