Zamknij
REKLAMA

Coraz bliżej zakupu łodzi dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Bytowskiego

16:38, 24.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Jutro Radni Powiatu Bytowskiego zajmą się projektem uchwały w sprawie wyrażenia woli realizacji projektu "Zakup dwóch łodzi wraz z wyposażeniem dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Bytowskiego w celu czynnej ochrony przyrody poprzez przeciwdziałanie kłusownictwu na wodach znajdujących się w granicach obszaru Powiatu Bytowskiego".

Całkowita wartość projektu to 64 tysięcy złotych. Dofinansowanie w ramach Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Pojezierze Bytowskie"ma sięgać 50 tysięcy złotych. Projekt ma zostać zrealizowany do 31 marca 2022 roku.  

- Projekt został złożony do urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach działania na rzecz ochrony, poprawy i odnowy środowiska i jego elementów. W ramach projektu przewiduje się zakup dwóch łodzi umożliwiających czynną ochronę przyrody na wodach płynących i stojących na obszarze naszego powiatu - informują urzędnicy.

XXIX sesja Rady Powiatu Bytowskiego VI kadencji zaplanowana jest na 25 listopada. Otwarcie sesji zaplanowane jest na godzinę 15:00. Podczas obrad radni będą głosowali także nad wyrażeniem woli na przystąpienie powiatu do realizacji projektu "Modernizacja szlaków turystycznych towarzyszących szlakom wodnym, polegająca na remoncie chodników na odcinku Łupawsko-Jasień. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

LesiuLesiu

0 0

A za tydzień kupimy łódź podwodną i to żółtą 08:39, 28.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%