Zamknij
REKLAMA

Remont bytowskiego zamku. Umowa podpisana!

14:11, 24.06.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Gmina Bytów rozpisała przetarg na dostosowanie Zamku w Bytowie do wymogów przeciwpożarowych oraz budowę windy w części hotelowej obiektu. Zadanie dofinansowane zostało ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dzisiaj władze podpisały w tej sprawie umowę. 

Zakres prac obejmuje wykonanie suchego pionu w części hotelowej, wykonanie systemu oddymiania klatki schodowej, systemu sygnalizacji pożaru, oświetlenia awaryjnego ewakuacyjnego, wykonanie szybu windowego w części hotelowej wraz z adaptacją przebudowywanych pomieszczeń. 

- Umowa została podpisana z firmą Provision Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi. Koszt remontu to 3,2 mln złotych. Prace mają zakończyć się w ciągu 12 miesięcy od dnia podpisania umowy - informują władze. 

To nie jedyna inwestycja zrealizowana w ostatnim czasie na bytowskim zamku. Niedawno zakończyła się budowa podziemnych pojemników na odpady komunalne. Pojemniki te pozwalają na zmniejszenie powierzchni zajmowanego terenu przy jednoczesnym zwiększeniu pojemności względem istniejących pojemników. Zadanie to kosztowało 240 tys. zł.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

bytowiakbytowiak

3 0

Nastepny wałek rysia ....
Rysio pamiętaj że moja oferta za twój dom który wyceniłes w oswiadczeniu za 470 tyś jest nadal aktualna
daje 600 "kłamco "!!!!! 20:58, 24.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

No noNo no

2 0

A czyja to rodzina? 22:51, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%