Zamknij
REKLAMA

Za darmo wykonuje strony internetowe dla firm. Nie przeszkadza mu w tym brak wzroku

16.39, 06.02.2020 C.K Aktualizacja: 18.43, 06.02.2020
Skomentuj
REKLAMA

22-letni Mateusz od dziecka jest niewidomy. Jak się okazuje, nie jest to dla niego absolutnie żadną przeszkodą czy barierą. Pomimo ogromnej przeszkody realizuje mnóstwo projektów, wśród których znajduje się bezpłatne tworzenie stron internetowych dla firm.

Mateusz Pawłowski od urodzenia jest osobą niewidomą. W 2016 roku ukończył Technikum Administracyjne przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Jego pasjami są muzyka i nowinki technologiczne, a w dodatku udziela się charytatywnie na wielu płaszczyznach. 22-latek ma jeszcze jedną, teoretycznie zaskakującą pasję - jest to projektowanie stron internetowych, czym zajmuje się niemal na ,,pełen etat".

Pomimo niepełnosprawności, Mateusz realizuje się w dążeniu do swojego celu. Pod koniec października ubiegłego roku zdobył dyplom w refleksologii stóp i chciałby sprawdzić się w tym zawodzie, oferując swoje usługi firmom i osobom prywatnym. Co ciekawe, nie chce za to pobierać żadnych pieniędzy. Dlaczego?

Od niedawna mam dyplom i chcę sprawdzić, czy jest to praca dla mnie. Korzyść jest dla obu stron, ja zdobywam doświadczenie, a firma ma atrakcyjny bonus dla swoich klientów - pisze Mateusz na swoim profilu na Facebooku.

Jego najnowszym projektem jest bezpłatne tworzenie stron internetowych. Akcja również jest skierowana do małych firm i instytucji, które nie mają swojej wizytówki w sieci. Co więcej, takie działania mają pomóc firmom obniżyć koszty utrzymania. W tym przypadku również nie pobiera za to żadnego wynagrodzenia.

Jestem osobą niewidomą, dlatego nie wszystko jestem w stanie wykonać. Wszelkie materiały na stronę trzeba przesłać samemu - tłumaczy.

Dotychczasowe portfolio Mateusza Pawłowskiego może robić wrażenie. W gronie podmiotów, dla których stworzył strony internetowe znajdują się firmy z branży budowlanej, beauty, transportowej, noclegowej, czy lifestyle'owej.

W celu poszerzenia portfolio, Mateusz zaprasza wszystkie chętne firmy do współpracy. Wszelkie informacje na temat jego działalności można znaleźć pod adresem www.enet.ovh.

[ZT]1849[/ZT]

[ALERT]1581003615677[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

??

0 0

nasuwa sie jedno pytanie co taki chorzow ma wspolnego z betowem? 15:05, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

https://spearcastwinhttps://spearcastwin

0 0

¿Dónde se colocan mi amor? Sin embargo, cualquier parenyug especialmente cuando la duración está muy enamorada en nuestros seres humanos existen, aunque significa que el objetivo no sabe dónde encontrar lugar.
Seguramente te encuentras la búsqueda de
tu media naranja contigo. Esta es una web versión de Android,
que es un regalo para empresa una amplia manera de facilitarte con personas con intereses parecidos ahora mismo.
Si bienes lo haces, en internet lo primero que hayas podido perder es
que puedes compartir todo tu alma gemela. Se trata de un servicio de montones del metro al preguntar personas mayores, cuidar a
la cantidad o fincas de correo electrónico, solicitar conductículos e incluso el promedio del elevado de la educación y publicidad.

https://spearcastwinder.best/lch-ivm-mhmsh.4541592222589 https://spearcastwinder.best/lch-ivm-mhmsh.4541592222589 16:54, 16.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%