Zamknij
REKLAMA

Drutex wśród najlepszych polskich marek

12:43, 20.05.2020 | C.K
Skomentuj Fot. DRUTEX
REKLAMA

Drutex, wiodący europejski producent okien, po raz szósty z rzędu otrzymał tytuł Superbrands. To wyróżnienie przyznawane najsilniejszym markom w Polsce.

Drutex od wielu lat jest jedną najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, cieszących się nieustająco zaufaniem klientów i partnerów biznesowych. Potwierdzeniem tej silnej pozycji jest tytuł Superbrands przyznany firmie już po raz szósty z rzędu.

W czternastej polskiej edycji tego badania wzięło udział 2000 firm. Laureatów wyłonili eksperci z Konfederacji Lewiatan (najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej). Są to marki, które cieszą się największym uznaniem oraz renomą, a także legitymują się sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej w poszczególnych branżach.

W badaniu eksperci oceniali pozycję rynkową marki w Polsce, jakość produktów lub usług, jakość relacji b2b oraz innowacyjność i działania CSR. Pod uwagę brali również dynamiczny rozwój marki na rynku polskim i jej siłę na tle kategorii.

Naszą pozycję rynkową, wiarygodność i zaufanie klientów budujemy już od 35 lat. Jakość produktów oraz relacje z partnerami biznesowymi i wspieranie lokalnej społeczności to dla nas priorytety. Staranne dbanie o te elementy pozwala nam z sukcesem budować pozycję marki zarówno w Polsce, jak i Europie. Wyróżnienie w badaniu Superbrands jest dla nas dowodem na to, że nasze starania są zauważane i doceniane w środowisku biznesowym – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

Organizacja Superbrands od 25 lat nagradza najsilniejsze i cieszące się największym zaufaniem marki na świecie. Swoje badania przeprowadza w ponad 90 krajach, wyłaniając laureatów na poszczególnych rynkach i prezentując historie ich sukcesów, dając inspirację innym firmom.

Drutex w ubiegłym roku został wyróżniony tytułem Superbrands w kategorii „okna, drzwi, ogrodzenia, bramy, zamki”. Wyboru wtedy dokonali konsumenci w badaniu przeprowadzonym przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia, ale głos mieli również eksperci.

Gala wręczenia nagród Superbrands odbędzie się we wrześniu br. w Warszawie.

[ZT]2267[/ZT]

[ALERT]1589971501817[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FranekFranek

0 0

Jak najbardziej sprawdzeni i konkretni. Posiadam ich ona i są naprawdę najlepszej jakości. teraz okazuje się, że jeszcze pomagają Polakom podczas kiedy inne firmy zwalniają pracowników. 21:24, 29.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

alinaalina

0 0

Faktycznie jest to jedna z najlepszych firm. Wybiła się na rynku a teraz zatrudnia ludzi. 11:23, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz