Zamknij
REKLAMA

W przedsiębiorstwie Drutex ruszyły kolejne rekrutacje

17:05, 01.02.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Kilka dni temu pisaliśmy, że firma Drutex wraz z dynamicznym rozwojem spółki poszukuje Automatyków, Samodzielnych Księgowych i Pracowników Produkcji.  Teraz wsparcia szuka także dział sprzedaży - jest jednak jeden warunek, koniecznie trzeba znać język niemiecki, włoski lub francuski. 

W zakresie obowiązków specjalistów ds. sprzedaży znajduje się utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, aktywna sprzedaż produktów i usług, a także realizacja i koordynacja planów i działań sprzedażowych. Poza językiem firma wymaga od kandydatów samodzielności, pro-aktywnego nastawienia do pracy, dobrej organizacji pracy czy umiejętności przygotowywania raportów. Konieczna jest także łatwość nawiązywania kontaktów z klientami. Firma w zamian za to oferuje stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny, a także pakiet szkoleń. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub składanie aplikacji bezpośrednio w dziale HR w siedzibie firmy w Bytowie, ul.Lęborska 31.

WIĘCEJ AKTUALNYCH INFORMACJI W DARMOWEJ GAZECIE WIEŚCI Z POWIATU - NAKŁAD 30 000 EGZ. REKLAMA - tel. 513 313 112

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%