Zamknij
REKLAMA

Sukces wiceprezeski Drutexu. Kamila Newlin-Łukowicz Kobietą Biznesu 2021

19:09, 09.12.2021 | M.W.
FOT. PULS BIZNESU/Mateusz Ochocki
REKLAMA

Kobieta Biznesu 2021 - takim tytułem uhonorowana została wiceprezes firmy Drutex, Kamila Newlin-Łukowicz. Zwyciężyła w plebiscycie prestiżowego dziennika Puls Biznesu. Rodowita Bytowianka została nagrodzona za liczne sukcesy spółki, która trudny dla wszystkich rok 2021 uznaje za najlepszy w swojej historii. Wyniki mają być rekordowe, a najbliższe plany są spektakularne. Wszystko to pod bezpośrednim nadzorem Kamili Newlin-Łukowicz. 

Jak powiedziała w wywiadzie dla Pulsu Biznesu: “kobiety w Polsce częściowo same tworzą szklany sufit. Dużym problemem płci pięknej jest drobiazgowość i pamiętliwość.

- W biznesie liczy się czas. Ważne jest podejście strategiczne i podejmowanie decyzji z pozycji makro. Tu nie ma miejsca na pielęgnowanie urazów. Natomiast drobiazgowość kobiet, skłonności do dzielenia włosa na czworo utrudniają jasne myślenie i podejmowanie właściwych decyzji. Uważam, że w biznesie trzeba być ponad to. Ja na szczęście nie mam z tym problemów. Poza tym jako zodiakalny baran jestem uparta. Wszystko, co sobie zaplanuję, potrafię skutecznie realizować, mimo pojawiających się przeszkód po drodze. Jak dotąd wychodzi na to, że się nie pomyliłam i plany kończą się happy endem. Nawet jeśli przychodzą chwile zwątpienia lub projekt trwa dłużej, niż zaplanowałam, nie poddaję się i zawsze udaje mi się dobić do brzegu. Ze statku nie schodzę. To najważniejsze. Mam nadzieję, że ta passa mnie nie opuści - opowiada Kamila Newlin-Łukowicz.”

Wielokrotnie rozmawialiśmy z pracownikami firmy Drutex, którzy w dobrych słowach wypowiadają się o wiceprezes Newlin-Łukowicz.

- Pod jej rządami firma jest bardziej przyjazna dla pracownika. Można dobrze zarobić i jest dobra atmosfera w pracy. Można powiedzieć, że Drutex… jest kobietą - mówi jedna z pracownic.

W bytowskiej firmie pracę znajduje coraz więcej kobiet, co kiedyś nie było normą. Świetnie sobie radzą na linii produkcyjnej i w biurowcu. 

PEŁNA TREŚĆ wywiadu z Kobietą Biznesu 2021 w serwisie PULS BIZNESU

[ZT]5420[/ZT]

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%