Zamknij
REKLAMA

Nie tylko okna. Fasady Drutex w prestiżowych lokalizacjach, m.in. AMD

22.20, 23.11.2022 RED Aktualizacja: 22.26, 23.11.2022
Skomentuj Fasady wyprodukowane przez Drutex zamontowano m.in. w nowoczesnym biurowcu koncernu AMD
REKLAMA

Pracownicy światowych koncernów w czasie pracy oglądają świat przez okna i fasady bytowskiej firmy Drutex. Ostatnio z rozwiązań Drutexu skorzystał koncern AMD Telecommunications GmbH z niemieckiej Kolonii. Powstał tam nowy biurowiec o wysokości szesnastu metrów i szerokości dziewięciu. Cztery piętra plus parter. 

- Wygląda wyjątkowo i bardzo okazale. Fasady Drutex robią wrażenie i zatrzymują wzrok. To jedna z moich większych realizacji. Praca w takim biurowcu to na pewno pełen komfort - mówi Mirosław Pobłocki, realizator montażu. 

Wszystkie okna w biurowcu wyposażone zostały w żaluzje fasadowe, oczywiście także wyprodukowane w firmie Drutex. 

To jednak nie wszystko. Fasady Drutex są też w salonie J. i A. Garcarek - autoryzowanego dealera Mercedes-Benz w Koninie. Oficjalne otwarcie konińskiego salonu nastąpiło w październiku tego roku. Wcześniej Drutex instalował fasady również w innych salonach samochodowych, m.in. w Mercedes-Benz BMG Goworowski w Gdyni czy BMW Zdunek w Gdańsku.

- Wybraliśmy Drutex, bo to marka znana na rynku nie tylko z wysokiej jakości produktów, ale też wiarygodności biznesowej. Oferuje produkty najwyższej jakości, a tylko takie pasują do marki aut, jakie sprzedajemy w naszym salonie. Nie bez znaczenia był też krótki termin realizacji całego zamówienia. Wszystko przebiegło tak, jak należy. Efekt podziwiają wszyscy nasi klienci - mówi Andrzej Garcarek z Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek.

Duże, stylowe przeszklenia firmowane przez Drutex można zobaczyć w wielu obiektach w kraju i za granicą. To między innymi hotel Hilton w Nowym Jorku, hotelach Hyatt, Sheraton czy Mariott w USA czy m.in. fabryka Lego i kopalnia złota w Meksyku.

Moda na duże, przeszklone przestrzenie nie przemija. Fasada jest wizytówką każdego obiektu. Dzisiejsza technologia pozwala na wręcz nieograniczone, odważne realizacje architektoniczne. Niezwykle ważne jest, by klient mógł spersonalizować wybrany produkt, co umożliwia Drutex.

- To perspektywiczny rynek. Mamy szereg atutów, by rozwijać się w tym segmencie. To przede wszystkim bardzo wysoka jakość w połączeniu z nowoczesnością i funkcjonalnością oraz termin realizacji. Konstrukcje aluminiowo-szklane naszej firmy wyróżniają się wysoką wytrzymałością i trwałością na lata. Są bezpieczne i stabilne. Oferujemy fasady MB-SR 50 N / MB-SR 50 N HI, które powstają z materiałów z najwyższej półki. Indywidualną ofertę możemy dowolnie modyfikować, w zależności od oczekiwań klientów, którzy mogą wybrać np. szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowane, antywłamaniowe, ornamentowe czy przeciwsłoneczne. Do tego proponujemy bogatą gamę kolorów, a posiadanie własnej malarni daje nam dodatkowy atut, ponieważ pomaga szybciej realizować zamówienia w dowolnym kolorze - mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR w firmie Drutex.

Klient ma obecnie do wyboru ponad 200 kolorów profili, a aplikacją wybranego zajmie się najnowocześniejsza w Europie malarnia proszkowa aluminium, jedna z nielicznych tego typu instalacji na świecie, którą Drutex zbudował na własne potrzeby. W standardzie oferowane są farby matowe, które nie powodują oślepiających refleksów promieni słonecznych.

Poza bogatą kolorystyką, inwestor ma możliwość wyboru m.in. pakietów szybowych o rewelacyjnym parametrze Ug wynoszącym nawet 0,3 (m2W). Doskonałe właściwości izolacji termicznej to nie wszystko, bowiem do dyspozycji klienta jest aż 16 typów szkła. Dzięki temu Drutex daje możliwość pełnego dopasowania produktu do specyfiki każdej inwestycji. Jeżeli obiekt jest zlokalizowany jest w okolicy o natężonym hałasie, zaleca się wybór szyb z funkcją Sound Reduction, co przyczyni się do znacznej poprawy izolacji akustycznej obiektu. Z kolei na najbardziej nasłonecznione strony fasady zaleca się szyby SunGuard, które będą chronić wnętrze przed nadmiernym wzrostem temperatury. W ofercie znajdziemy również szyby antywłamaniowe, które zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa przed „niechcianymi gośćmi”.

Fasady firmy Drutex dają możliwość uzyskania nowoczesnej architektury budynku. To dzięki kształtom słupów i rygli, pozwalającym budować estetyczne fasady z wąskimi liniami podziału. Do tego konstrukcja profili jest kompatybilna z innymi systemami okienno-drzwiowymi firmy Drutex.

- Długoletnie doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne pozwalają nam tworzyć duże, energooszczędne przeszklenia, co zwłaszcza w obecnych czasach kryzysu energetycznego ma swoje niewątpliwe atuty. Stolarka i fasady naszej firmy wykorzystywane są w budownictwie na całym świecie. Służą do konstruowania przeszklonych elewacji w budynkach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, handlowych i usługowych, przemysłowych, ale także coraz częściej w budynkach mieszkalnych. Zapewniamy możliwość wykonania różnorodnych kształtów konstrukcji fasadowych oraz dowolność aranżacji zgodnych z europejskimi normami, co wynika z wysokich parametrów statycznych profili - dodaje Gabriela Gusztyn-Popławska.

Dopełnieniem każdej fasady są drzwi wejściowe. Bogata gama modeli, kolorystyki oraz możliwości konfiguracyjnych drzwi Drutex zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Podobnie, jak idealnie sprawdzające się przy dużych przeszkleniach rolety i żaluzje fasadowe.

Drutex to polska firma z 37-letnią historią, stworzona od podstaw przez Leszka Gierszewskiego. Obecnie to już marka o zasięgu globalnym, której produkty trafiają do ponad 40 krajów świata na wszystkich kontynentach. Każde okno, drzwi czy fasada powstają od podstaw, zawsze na indywidualne zamówienie. Czas ich realizacji należy do jednych z najkrótszych na europejskim rynku. Drutex w swojej - stale rozbudowywanej - ofercie ma okna PVC, aluminiowe i drewniane, drzwi PVC i aluminiowe oraz żaluzje i rolety fasadowe, a także fasady czy ogrody zimowe.

[ZT]7847[/ZT]

 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (7)

BogusBogus

6 8

To tez zasługa Wujka Leszka i Cioci Grażynki. A jak się skończyła w sądzie sprawa podziału udziałów w firmie na ul. Leborskiej? 08:17, 24.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JopJop

7 1

Ale ty chłopie nudny jesteś co ty kopiuj wklej robisz ?bujnij się na Lęborską i podpytaj. Ale przecież Boguś wie 09:30, 24.11.2022


Bogus Bogus

4 3

Jop napisz bo nie wiem? 10:24, 24.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JopJop

3 0

Nie twój interes bambo hehe adres siedziby znasz śmiało idź plotkarzu :) 17:31, 24.11.2022


BogusBogus

4 4

Jop to wiesz, czy nie wiesz? Chce uzyskać wiarygodna informacje, a nie plotkę dlatego pytam się Ciebie. 18:57, 24.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JopJop

1 0

Na Leborskiej dostaniesz info z samego źródła idź opowiesz coś jeszcze o sobie skoro cię tak to interesuje :) 09:40, 25.11.2022


BogusBogus

3 2

Jop nie bądź taki, powiedz co wiesz o sytuacji na ul. Lęborskiej. 13:12, 25.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%