Remis ze Zniczem Pruszków

01:18, 15.03.2021 P.K Aktualizacja: 01:19, 15.03.2021
Skomentuj Marta Hinc - bytoviabytow.pl Marta Hinc - bytoviabytow.pl

Bytovia Bytów w 21. kolejce II Ligi remisuje ze Zniczem Pruszków 2:2. Bramki dla “Czarnych Wilków” strzelali Paweł Zawistowski oraz Piotr Giel. Jeszcze na kilka minut przed końcem meczu, wszystko wskazywało, że mecz zakończy się wygraną Bytovii. Niestety, 3 minuty przed planowym końcem meczu, wynik wyrównał Maciej Wichtowski.

– Szkoda, że straciliśmy bramkę w końcówce spotkania, bo spokojnie mogliśmy zdobyć trzy punkty – powiedział Maciej Kozakowski, obrońca Bytovii Bytów.

[ZT]3555[/ZT]

Remis dla Czarnych Wilków ma tym bardziej gorzki smak, że Znicz Pruszków znajduje się w grupie spadkowej tabeli. Teoretycznie zatem powinno być to jedno z prostszych spotkań, tym bardziej że byliśmy gospodarzami spotkania. Piłka nożna bywa jednak przewrotna.

– Zremisowaliśmy mecz, którego nie powinniśmy zremisować – powiedział trener Bytovii, Kamil Socha.

Bytowscy piłkarze będą mieli okazje zrehabilitować się już w środę, gdy na wyjeździe podejmą Olimpię Elbląg. Zgodnie z planem spotkanie powinno rozpocząć się o godzinie 14:00. Obecnie Czarne Wilki zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli.