Jest DOBRZE! Po sobotnim zwycięstwie Bytovia Bytów awansowała na 4. miejsce w tabeli ligowej!

01:43, 20.09.2021 P.K Aktualizacja: 01:43, 20.09.2021
Skomentuj

Kolejna zwycięstwo Bytovii Bytów w ligowych rozgrywkach. Tym razem czarno-biało-czerwoni pokonali MKS Władysławowo 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Grzegorz Lejk, Samuel Wirkus i Jakub Malich. Tym samym bytowska drużyna awansowała na czwarte miejsce w tabeli ligowej!

– Cel osiągnięty. Wyszliśmy dzisiaj z zamiarem zdobycia kompletu punktów – powiedział na pomeczowej konferencji trener Karol Szymlek.

Choć pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowo, Czarne Wilki po powrocie na boisko szybko przeszły do ofensywy i już w 54 minucie, po bramce Grzegorza Leika, wyszliśmy na prowadzenie. Euforia nie trwałą długo, gdyż już 5 minut później goście zremisowali. Wraz z upływem czasu, rosło prawdopodobieństwo, że spotkanie zakończy się remisem.

Wszystko zmieniło się w ostatnich 10 minutach meczu, gdy najpierw w 79. minucie meczu bramkę dla naszego zespołu zdobył Samuel Wirkus po asyście Patryka Wolskiego, a 3 minuty później wynik poprawił strzał Jakuba Malicha. Choć w końcówce meczu piłkarze MKS Władysławowo zdobyli jeszcze jedną bramkę, los spotkania był praktycznie przesądzony. Czarne Wilki wróciły do szatni ze zwycięstwem - mecz zakończył się wynikiem 3:2.

– Fajnie, że udało się wygrać kolejny mecz. Miejmy, że przed nami kolejne zwycięstwa – powiedział Patryk Wolski po meczu z MKS Władysławowo.

Kolejny mecz piłkarze Bytovii Bytów rozegrają już w najbliższy weekend. Tym razem zagrają na wyjeździe z Gedanią Gdańsk - obecnym liderem tabeli. Miejmy nadzieje, że i to spotkanie okaże się szczęśliwe dla Czarnych Wilków. Kibicujemy i wierzymy w kolejne zwycięstwo bytowskich piłkarzy!