Zamknij

Dodaj komentarz

Jest DOBRZE! Po sobotnim zwycięstwie Bytovia Bytów awansowała na 4. miejsce w tabeli ligowej!

P.K 01:43, 20.09.2021 Aktualizacja: 06:46, 26.10.2025
Skomentuj Jest DOBRZE! Po sobotnim zwycięstwie Bytovia Bytów awansowała na 4. miejsce w tabe

Kolejna zwycięstwo Bytovii Bytów w ligowych rozgrywkach. Tym razem czarno-biało-czerwoni pokonali MKS Władysławowo 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Grzegorz Lejk, Samuel Wirkus i Jakub Malich. Tym samym bytowska drużyna awansowała na czwarte miejsce w tabeli ligowej!

– Cel osiągnięty. Wyszliśmy dzisiaj z zamiarem zdobycia kompletu punktów – powiedział na pomeczowej konferencji trener Karol Szymlek.

Choć pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowo, Czarne Wilki po powrocie na boisko szybko przeszły do ofensywy i już w 54 minucie, po bramce Grzegorza Leika, wyszliśmy na prowadzenie. Euforia nie trwałą długo, gdyż już 5 minut później goście zremisowali. Wraz z upływem czasu, rosło prawdopodobieństwo, że spotkanie zakończy się remisem.

Wszystko zmieniło się w ostatnich 10 minutach meczu, gdy najpierw w 79. minucie meczu bramkę dla naszego zespołu zdobył Samuel Wirkus po asyście Patryka Wolskiego, a 3 minuty później wynik poprawił strzał Jakuba Malicha. Choć w końcówce meczu piłkarze MKS Władysławowo zdobyli jeszcze jedną bramkę, los spotkania był praktycznie przesądzony. Czarne Wilki wróciły do szatni ze zwycięstwem - mecz zakończył się wynikiem 3:2.

– Fajnie, że udało się wygrać kolejny mecz. Miejmy, że przed nami kolejne zwycięstwa – powiedział Patryk Wolski po meczu z MKS Władysławowo.

Kolejny mecz piłkarze Bytovii Bytów rozegrają już w najbliższy weekend. Tym razem zagrają na wyjeździe z Gedanią Gdańsk - obecnym liderem tabeli. Miejmy nadzieje, że i to spotkanie okaże się szczęśliwe dla Czarnych Wilków. Kibicujemy i wierzymy w kolejne zwycięstwo bytowskich piłkarzy!

(P.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

KUMULACJA stłuczek na drogach powiatu bytowskiego

Jeżdżąc po drogach powiatowych Chojnic, Człuchowa i bytowa, to fakt powiat chojnicki radził sobie dużo lepiej od pozostałych, tu nie chodzi o to czy gdzieś spadło więcej śniegu czy ktoś ma więcej pieniędzy na utrzymanie, liczą się chęci i dobra organizacja.

Radek

20:37, 2026-02-21

Zamarznięty jogurt JAK POCISK! Zuchwały ATAK WANDALA

Taki bandyta powinien zostać po zatrzymaniu skazany przez sąd jak potencjalny zabójca ! Zero litości, pobłażania i okoliczności łagodzących dla bandyty !

Driver

20:19, 2026-02-21

Brawurowa akcja w Czarnej Dąbrówce!

Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę że jakakolwiek kradzież i kłamstwo ma bardzo ale to bardzo krótkie nogi a ta akcja policji niech będzie tego przykładem ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

20:12, 2026-02-21

KUMULACJA stłuczek na drogach powiatu bytowskiego

Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę, piłeś proszę błagam nie jedź zamów taxi, wyrusz parę minut wcześniej, spiesz się powoli a zdążysz powtarzam zdążysz do celu bezpiecznie ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

20:08, 2026-02-21

0%