Zamknij
REKLAMA

Bytovia Bytów ma nowego prezesa! Kto nim został?

08:01, 25.11.2021 | .
Skomentuj MKS Bytovia Bytów
REKLAMA

Podczas Spotkania Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego “Bytovia”, które odbyło się w miniony poniedziałek, wybrany został nowy prezes klubu. Został nim Krystian Błank, który dotychczas pełnił funkcję sekretarza.

- Krystian Błank działa w strukturach klubu od lipca 2018 roku, kiedy został powołany przez osoby zarządzające do pełnienia funkcji specjalisty ds. marketingu. W czerwcu bieżącego roku został włączony w skład zarządu, w którym objął stanowisko sekretarza. Powodzenia Krystian, niech Twoja prezesura będzie owocnym okresem dla klubu i przyniesie wiele radości wszystkim z czarno-biało-czerwonymi serduchami - mówi Maciej Hinc, rzecznik prasowy klubu.

Krystian Błank  przejmie funkcję po śp. prezesie, Przemysławie Gawinie.W międzyczasie stanowisko to tymczasowo sprawował Łukasz Telesiński. To jednak nie koniec zmian w klubie. Ustępującego z funkcji sekretarza nowego prezesa na stanowisku zastąpi członek zarządu, Ireneusz Błaszczyk. Pozostały skład nie uległ zmianie. 

Zarządowi życzymy owocnej pracy w dalszym pełnieniu swoich funkcji i walce o lepszy byt klubu z serca Kaszub! Czekamy na kolejne starcia na wiosennej murawie.

Jednocześnie przypominamy, że do 28 listopada trwa głosowanie na zawodnika rundy. Kto waszym zdaniem zasłużył na miano gracza jesieni w zespole “Czarnych Wilków”? Każdy kibic swój głos może oddać TUTAJ

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

gośćgość

1 0

" WESOŁYCH PODWYŻEK ŻYCZY BURMISTRZ ORAZ PREZES WODOCIĄGÓW MIEJSKICH "
OPłATY ZA WODĘ I SMIECI !!! 19:38, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%