Zamknij

Wikęd bezlitosny dla Bytovii. Kolejna porażka "Czarnych Wilków"

08:55, 14.11.2022 P.K. Aktualizacja: 08:58, 14.11.2022
Skomentuj fot. MKS Bytovia Bytów fot. MKS Bytovia Bytów

W kolejnym meczu ligowym, rozgrywanym w święto 11. listopada, “Czarne Wilki” przegrały z liderem rozgrywek - Wikęd Luzino 1:5. Jedyną bramkę dla Bytowiaków strzelił w 2 minucie Artur Rzepinski. To już czwarta porażka "Czarnych Wilków" w rozgrywkach ligowych z rzędu.

Pierwsza połowa zaczęła się bardzo dobrze dla “Czarnych Wilków”. Już w 2 minucie bytowski zespół wyszedł na prowadzenie, po tym jak piłkę do bramki strzelił Artur Rzepinski. Przewaga Bytovii nie trwała jednak długo. W 15. minucie meczu goście wyrównali po trafieniu Rafała Siemaszki, a w 27. minucie meczu kolejną bramkę strzelił Szymon Skurat.

[ZT]7821[/ZT]

W drugiej połowie meczu “Czarne Wilki” stworzyły sobie kilka sytuacji, jednak nie przełożyło się to na wynik spotkania. W 75 minucie goście podwyższyli prowadzenie na 3:1. Pod koniec meczu Krystian Opłatkowski zdobył jeszcze dwie bramki. Niestety czarno-biało-czerwoni nie byli w stanie już nic zrobić i mecz zakończył się porażką bytowskiego zespołu 1:5.

– My się nie poddamy. Nie traćcie w nas wiary, bo ten zespół jeszcze pokaże na co go stać i przyjdzie moment, kiedy będziemy się cieszyć i celebrować zwycięstwa – powiedział na konferencji prasowej trener Tomasz Bąkowski.

Przed Bytovią jeszcze dwa spotkania w jesiennej rundzie. W najbliższy weekend "Czarne Wilki" zagrają na wyjeździe z Czarnymi Pruszcz Gdański, a tydzień później zakończą sezon na swoim boisku grając z rezerwami Arki Gdynia. Oba zespoły znajdują się w połowie tabeli ligowej. Bytovia zajmuje obecnie 17. miejsce.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]