Kultura

Zamknij

Dodaj komentarz

Mirosław Zahl zasłużony dla kultury polskiej

P.K 11:55, 23.12.2020 Aktualizacja: 12:05, 25.10.2025
1 Mirosław Zahl zasłużony dla kultury polskiej

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poinformowało, że na wniosek Burmistrza Bytowa minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński nadał Mirosławowi Zahlowi odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Mirosław Zahl jest Koordynatorem Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Od lat współpracuje z Bytowskim Centrum Kultury organizując m.in. indywidualne lekcje gry na gitarze czy naukę śpiewu. Muzyk gra także na gitarze basowej w zespole Blue Blues - bytowskim zespole wykonującym wykonujący muzykę inspirowaną bluesem, rockiem i jazzem.

Wręczenie odznaki przez wicewojewodę pomorskiego Mariusza Łuczyka odbyło się dziś w Urzędzie Miejskim w Bytowie. Oprócz medalu nagrodzony otrzymał legitymację. Odznakę "Zasłużony dla Kultury Polskiej" nadaje się osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury.

WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

(P.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

smutnysmutny

0 0

jak to jest, że tylko osoby "po stronie" "władzy" mogą liczyć na zaszczyty?

15:03, 23.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Bytów zmienia adres Drutexu. Ulica Leszka Gierszewskieg

Dobry pomysł. Popieram.

Łukasz

20:08, 2026-03-24

Bytów zmienia adres Drutexu. Ulica Leszka Gierszewskieg

Nie wierzę, to się nie dzieje naprawdę. Ludzie, oprzytomnijcie. I co jeszcze? Rondo, osiedle, centra handlowe, a może UM imienia......Jako mieszkaniec nie zgadzam się z taką decyzją. Chcecie zmieniać nazwy, proszę bardzo, ale najpierw zapytajcie mieszkańców!!! To moje miasto.

Pracownik

18:52, 2026-03-24

Bytów zmienia adres Drutexu. Ulica Leszka Gierszewskieg

Mówcie co chcecie,krytykujcie jak chcecie,wysmiewajcie jak chcecie, gdyby nie Drutex miasto by było widmem gdyby nie Drutex stadion zarastalby chwastem , gdyby nie Drutex bezrobocie w Bytowie by było bardzo duże a pamiętam te czasy że jaka kolwiek praca w Bytowie i okolicach Bytowa to był przywilej dlatego szanujmy tego przedsiębiorcę, Sam człowiek zasuwał kiedyś po 12 a nawet i 16 godzin dziennie, oprócz terminu realizacji zamówienia na głowie jeszcze była jakość wykonywanej pracy, także wiem co to znaczy uczciwa i ciężka praca, dzisiaj mogę więc pouczać ludzi ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

17:26, 2026-03-24

Bytów zmienia adres Drutexu. Ulica Leszka Gierszewskieg

Pomnik jeszcze mu postawcie......

9785

17:08, 2026-03-24

0%