Zamknij
REKLAMA

Książki bytowskiej radnej nominowane w plebiscycie "Cała Polska Czyta Dzieciom" [GŁOSOWANIE]

12:13, 08.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Barbara Kosmowska, bytowska radna i pisarka walczy o wyróżnienie w Plebiscycie „Złota Dwudziestka” z okazji 20-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Każdy Uczestnik Plebiscytu może wskazać 20 tytułów spośród nominowanych przez Kapitułę konkursu 60 książek polskich autorów, wydanych od 2001 roku. Wśród nominowanych książek aż dwie pozycje są autorstwa właśnie Barbary Kosmowskiej.

Spośród szerokiej bibliografii pisarki, w plebiscycie nominowane zostały pozycje "Gwiazda z pierwszego piętra" i "Pozłacana rybka". Pierwszy z tytułów jest zdobywcą II nagrody w kategorii wiekowej 6-10 lat w V Konkursie im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży. Z kolei "Pozłacana Rybka" zdobyła kilka lat wcześniej I nagrodę w I Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży w kategorii wiekowej 10-14 lat.

- Nie wiem, czy wypada prosić o głos na moje książki w plebiscycie Cała Polska Czyta Dzieciom, kiedy tak ponuro i są jednak ważniejsze sprawy, ale może ktoś z Państwa polubił te tytuły - zachęca na swoim profilu pisarka. 

Głosować można TUTAJ. Zbieranie głosów zostanie zakończone 3 maja, a „Złotą Dwudziestkę” poznamy już 10 maja. Zachęcamy do oddawania głosów! 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%