Zamknij
REKLAMA

Policyjna wizyta u uczniów w Szkole Podstawowej w Niezabyszewie

21:54, 21.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci od rozpoczęcia września praktycznie codziennie odwiedzają uczniów w szkole i rozmawiają na tematy związane z bezpieczeństwem. Wczoraj spotkali się z uczniami w Szkole Podstawowej w Niezabyszewie oraz przedszkolu w Rekowie. Najmłodsi poznali zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię i otrzymali odblaski, natomiast starsi uczniowie dowiedzieli się o cyberbezpieczeństwie.

Funkcjonariusze bytowskiej komendy wczoraj odwiedzili uczniów w Szkole Podstawowej w Niezabyszewie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz przedszkolu w Rekowie. Mundurowi przybliżyli najmłodszym jak bezpiecznie korzystać z przejścia dla pieszych oraz zasady stosowania się do sygnalizacji świetlnej. Dzieci dowiedziały się także, dlaczego nie można ufać obcym osobom i jakie są numer alarmowe.

Starsi uczniowie rozmawiali na temat bezpiecznego korzystania z Internetu oraz jakie zagrożenia niesie z sobą mowa nienawiści i hejt. Najmłodsi uczestnicy spotkania celem zapewnienia bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły otrzymały również policyjne odblaski.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%