Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowa rozmawiała z uczniami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

13:13, 29.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowa gminy Studzienice odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej w Półcznie. Policjantka rozmawiała z dziećmi na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię i dlaczego warto stosować odblaski. Najmłodsi uczestnicy zajęć otrzymali od mundurowej opaski odblaskowe.

Uczniów w Szkole Podstawowej im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski w Półcznie odwiedziła dzielnicowa gminy Studzienice. Sierżant sztabowa Magdalena Wicher rozmawiała z dziećmi o zasadach bezpiecznego korzystania z przejść dla pieszych w trakcie przechodzenia przez jezdnię.

Uczniowie dowiedzieli się także o prawidłowym korzystaniu z sygnalizacji świetlnej i przypomnieli sobie, jakie są numery alarmowe. Policjantka zwróciła uczniom uwagę na konieczność korzystania z elementów odblaskowych w trakcie poruszania się po drogach i ich wpływu na bezpieczeństwo. Najmłodsi uczestnicy spotkania w ramach akcji „Świeć Przykładem” otrzymali od dzielnicowej opaski odblaskowe.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

D.KD.K

1 0

W końcu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku
Zyczymy Pani wytrwałości👍👍👍👍 17:38, 31.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%