Zamknij
REKLAMA

Zawód: policjant - czyli spotkanie z uczniami szkoły w Lipnicy

13:05, 24.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie klasy ósmej ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy spotkali się z funkcjonariuszami bytowskiej komendy. Zajęcia dotyczyły bliższego poznania zawodu policjanta. Młodzież dowiedziała się o tych aspektach służby, które sprawiają, że jest ona bardzo ciekawa oraz interesująca. Mundurowi przybliżyli uczestnikom spotkania zasady naboru do Policji oraz przebieg rekrutacji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie wczoraj odwiedzili uczniów klasy ósmej w Szkole Podstawowej w Lipnicy. Tematem spotkania było przybliżenie oraz zapoznanie z zawodem policjanta. Młodzież dowiedziała się jakie wymagania musi spełniać kandydat do Policji i jak wygląda przebieg rekrutacji. Mundurowi opowiedzieli także, o wielu ciekawych aspektach swojej służby, aby ukazać uczestnikom spotkania jak bardzo ciekawa oraz interesująca jest służba w Policji. Podczas lekcji uczniowie zadawali funkcjonariuszom liczne pytania dotyczące codziennej służby.

Aby rozpocząć swoją karierę w Policji, należy wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i dostarczyć je do Komendy Powiatowej Policji w Bytowie przy ul. Styp-Rekowskiego 2 w dni powszednie w godzinach 8:00-15:00, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem telefonu: 47-74-38-494. Przyjmowanie dokumentów będzie się odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby składające dokumenty powinny być w maseczkach ochronnych.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ObywatelObywatel

1 0

Prawdę mówcie 16:18, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%