Zamknij
18:39, 27.06.2021

Rzecznik Rządu, poseł ze Słupska Piotr Müller spotkał się z mieszkańcami gminy Kołczygłowy. Na miejscu obecny był też wójt Artur Kalinowski. Spotkanie zorganizował radny powiatowy Wojciech Duda, przedstawiciel tego okręgu wyborczego.

Piotr Müller często w wolnym czasie jedzie w teren. Niedawno był w gminach Trzebielino i Lipnica. W Kołczygłowach rozmawiano przede wszystkim o inwestycjach. Wójt zasygnalizował potrzebę modernizacji stacji uzdatniania wody, a ksiądz proboszcz pokrytego brukiem parkingu przy świątyni. Mieszkańcy pytali głównie o sprawy gospodarcze związane z programem Polski Ład, a strażacy OSP Kołczygłowy zaprezentowali swój sprzęt. Na trasie posła Müllera był dziś też Lębork i Kępice.

WIĘCEJ w lipcowym wydaniu DARMOWEJ gazety WIEŚCI Z POWIATU. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
Zobacz więcej fotorelacji
Rywalizacja na Jeleniu. Wędkarze walczyli o puchar Jana Kleinszmidta
zobacz fotorelację
Za nami finał cyklu ORLEN Lang Team Race! [FOTO]
zobacz fotorelację
Borzytuchom. Dożynki powiatowe 2025
zobacz fotorelację
Krowia TRAGEDIA w Brzeźnie Szlacheckim
zobacz fotorelację
KONIEC służby Polsce Ludowej. Strażacy mają nowy sztandar
zobacz fotorelację
Drutex w nowej siedzibie. Nowoczesny biurowiec za 60 mln zł
zobacz fotorelację
SKANDAL na boisku w Bytowie. Domżalski wypiaskował murawę… KAMIENIAMI
zobacz fotorelację
Country na całego. Kowbojska sobota w Lipnicy
zobacz fotorelację
Świetlica jak MALOWANA. Jest też NOWA biblioteka w Brzeźnie
zobacz fotorelację
SUKCES zawodniczki. Izabela Krefta z „Koroną Powiatu”!
zobacz fotorelację

komentarz (1)

ZafrapowanaZafrapowana

1 0

A gdzie są maseczki...?

17:51, 28.06.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz