Zamknij
05:49, 15.05.2025

To miejsce, którego powinny wstydzić się władze Bytowa – zarówno obecne, jak i poprzednie. Plac rekreacyjny z boiskiem do koszykówki i siatkówki przy ul. Niemcewicza jest w stanie rozkładu. Na domiar złego, od kilku miesięcy miejscowy radny Marek Masłowski nie mógł doprosić się zamontowania tabliczki z informacją, że nie wolno wyprowadzać psów na ogrodzone siatką boisko do siatkówki. Okoliczni mieszkańcy zaczęli traktować to miejsce jak nieformalny wybieg dla psów, przez co boisko było “usiane” psimi odchodami. Masłowski twierdzi, że od grudnia 2024 roku walczył o zakup i zamontowanie stosownej tabliczki.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz(1)

Gosia Gosia

1 0

Proszę też jeszcze wnioskować o zawieszenie tabliczki: "Zakaz spożywania alkoholu", bo tamtejsza altana głównie do tego służy, co jest większym problemem niż psie kupy na boisku, z którego niewiele osób korzysta z racji tego w jakim stanie się on znajduje

13:50, 15.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz