Zamknij
REKLAMA

22:53, 22.01.2020

Motoryzacyjny prezent otrzymali z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. Podczas odprawy rocznej przekazano im nowy radiowóz. To Toyota Land Cruiser.

Insp. Robert Sudenis wraz z wicewojewodą Mariuszem Łuczykiem wręczyli kluczyki od terenowej, oznakowanej toyoty, zakupionej ze środków Komendy Głównej Policji. 

Samochód wyposażony jest w silnik Diesla o pojemności 2,8l, mocy blisko 180 KM, automatyczną skrzynię biegów i oczywiście napęd na 4 koła. Auto zostało przydzielone do wydziału prewencji i w głównej mierze będzie wykorzystywane przez dzielnicowych z obszarów wiejskich.

- Latem możliwości radiowozu okażą się niezastąpione przy ciągnięciu przyczepy z łodzią. Dzięki świetnym właściwościom terenowym auto z pewnością okaże się niezastąpione w trudnym terenie, np. w lasach podczas poszukiwań. To auto z pewnością ułatwi pracę mundurowym i pomoże im teraz i w przyszłości, po raz kolejny zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa w powiecie bytowskim - mówi Michał Gawroński, oficer prasowy KPP Bytów.

 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz