Zamknij
REKLAMA
23:42, 18.12.2021

W sobotę bytowski rynek był zdecydowanie najbardziej świątecznym miejscem w regionie. Firma Drutex (jako sponsor) wraz z Bytowskim Centrum Kultury zorganizowali koncert Magiczne Święta z DRUTEX-em. Na scenie wystąpiła plejada gwiazd, był Święty Mikołaj i wiele innych atrakcji.

Magiczne Święta zainaugurowali wychowankowie BCK śpiewając popularną Bytowską Kolędę. Dla smakoszy Jakub Kuroń ugotował ponad 100 litrów zupy grzybowej, a dzieci wraz z rodzicami ustawiały się w kolejce przed rozświetlonymi saniami, a których siedział Święty Mikołaj. Można mu było przekazać swoje życzenie i zrobić wspólne zdjęcie. 

Od godz. 17.00 zagrał Filharmonic Band, od godz. 18.15 Sound`n`Grace, a na koniec gwiazda wieczoru, czyli zespół Pectus. Górale spod Nowego Sącza zagrali najpiękniejsze polskie kolędy. Między występami widzów zabawiał Pan Magiczny. Większość jego sztuczek to prawdziwa magia, podobnie jak cały koncert Magiczne Święta z DRUTEX-em.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA