Fotorelacje

Zamknij
10:00, 12.03.2026

Pięćdziesiąt lat wspólnego życia, tysiące dni radości i trosk przeżytych razem, a przede wszystkim miłość, która przetrwała pół wieku – tak wyjątkowy jubileusz świętowały pary małżeńskie z gminy Bytów. W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której uhonorowano mieszkańców, którzy 50 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne „tak” i od tamtej pory wspólnie budują rodzinne szczęście.

[ZT]23502[/ZT]

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
Zobacz więcej fotorelacji
Strażacy uczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
OSP Tuchomie świętowało wyjątkowy jubileusz [FOTO]
zobacz fotorelację
Rekordowe URODZINY Klubu Strzeleckiego Skorpion
zobacz fotorelację
Nowy ZOL otwarty. Od lipca przyjmie 78 pacjentów
zobacz fotorelację
80 lat na straży. Jubileusz OSP Trzebielino [FOTO]
zobacz fotorelację
Ogólnopolskie Regaty Jachtów Żaglowych za nami!
zobacz fotorelację
Marsz emocji. Bytów przypomina: Badajmy się [FOTO]
zobacz fotorelację
Dachowanie pijanego 22-latka w Kleszczyńcu
zobacz fotorelację
Strażacy świętowali w Bytowie. 80 lat historii
zobacz fotorelację
Mapa i kompas. Za nami Nasz Bytowski Orient [FOTO]
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz