Zamknij
14:06, 17.05.2024

16 maja 1920 roku kilkuset Kaszubów z parafii niezabyszewskiej i ugoskiej na czele z księdzem Robertem Pluta-Prądzyńskim przyszło do Bytowa w tzw. „Marszu na Bytów”, aby złożyć deklarację przed Międzynarodową Komisją Graniczną. Była ona poświadczeniem ich niezgody na pozostawienie w państwie niemieckim. Z tej okazji dzisiaj w Bytowie miała miejsce inscenizacja tamtych wydarzeń.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
Zobacz więcej fotorelacji
Złote gody w Bytowie. Pół wieku razem
zobacz fotorelację
W Ugoszczy „włączyli wiosnę”. Napis zmienił kolor na zielony
zobacz fotorelację
Dakar od kuchni. Ekipa z Bytowa W SERCU najtrudniejszego rajdu świata
zobacz fotorelację
Wyjątkowe Walentynki BEZ PROMILI na Balu Katolika w Borzyszkowach
zobacz fotorelację
Walentynkowa FALA DOBRA w Tuchomiu. Krwiodawcy znów na medal
zobacz fotorelację
Największy ŁAKOMCZUCH Parchowa WYBRANY! [FOTO]
zobacz fotorelację
Galeria nieprawidłowości wykrytych w basenie Nimfa
zobacz fotorelację
​Nocne alarmy i służba na lotnisku. OSP hartuje młodych strażaków
zobacz fotorelację
ARMAGEDON na drogach powiatu bytowskiego. Lód sparaliżował ruch
zobacz fotorelację
Armia bez karabinów: 3000 druhów OSP buduje nową twierdzę bezpieczeństwa
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz