Fotorelacje

Zamknij
16:12, 07.12.2024

Stacja Bytów – tak nazywa się punkt wymiany książek, uroczyście otwarty 6 grudnia na dworcu w Bytowie. Będzie tam można zostawiać swoje książki, jednocześnie biorąc lektury pozostawione przez inne osoby. Miejsce to jest nie tylko dla podróżnych, aczkolwiek już teraz wiele osób z nadzieją liczy na to, że za kilka lat będzie tam można poczytać książkę w oczekiwaniu na pociąg do Kościerzyny lub Gdańska.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
Zobacz więcej fotorelacji
OSP Tuchomie świętowało wyjątkowy jubileusz [FOTO]
zobacz fotorelację
Rekordowe URODZINY Klubu Strzeleckiego Skorpion
zobacz fotorelację
Nowy ZOL otwarty. Od lipca przyjmie 78 pacjentów
zobacz fotorelację
80 lat na straży. Jubileusz OSP Trzebielino [FOTO]
zobacz fotorelację
Ogólnopolskie Regaty Jachtów Żaglowych za nami!
zobacz fotorelację
Marsz emocji. Bytów przypomina: Badajmy się [FOTO]
zobacz fotorelację
Dachowanie pijanego 22-latka w Kleszczyńcu
zobacz fotorelację
Strażacy świętowali w Bytowie. 80 lat historii
zobacz fotorelację
Mapa i kompas. Za nami Nasz Bytowski Orient [FOTO]
zobacz fotorelację
Marzenia zamknięte w kwadracie. Poruszająca wystawa uczestników WTZ
zobacz fotorelację

komentarz (1)

HahahaHahaha

0 1

Kolejna pijarowska zagrywka.
Zapomnijcie o pociągu. Kasy nie ma i nie będzie a Podatki w górę.
Jakby nie było innych pilniejszych inwestycja.

12:51, 09.12.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz