Zamknij
REKLAMA
11:57, 07.12.2020

Dwóch mieszkańców Rzepnicy - Piotr Łyżwa i Kazimierz Sobisz zorganizowali akcję MotoMikołajki. Wczoraj grupa motocyklistów wraz ze Świętym Mikołajem przyjechała ulicami Bytowa. Motocykliści wraz z ulubieńcem wszystkich dzieci rozdawali słodycze i pozowali do zdjęć. 

 - Wyruszyliśmy około godziny 11:00 i pojechaliśmy na plac przed Kościołem Św. Katarzyny. Tam rozdawaliśmy dzieciom słodycze, a także robiliśmy sobie z nimi zdjęcia. Potem był przejazd przez Bytów, podczas którego zatrzymywaliśmy się, gdy tylko zobaczyliśmy dziecko. Ludzie z dziećmi wychodzili z domów, żeby się z nami spotkać, obejrzeć co się dzieje. Po przejeździe po Bytowie i Pomysku Wielkim byliśmy nad Jeleniem i tam zakończyliśmy akcję. Oczywiście w związku z pandemią zachowywaliśmy bezpieczne odległości - relacjonuje Piotr Łyżwa, jeden z organizatorów akcji.

Piotr Łyżwa i Kazimierz Sobisz akcję zorganizowali spontanicznie. Panie są swoimi sąsiadami i razem pasjonują się jednośladami. Postanowili połączyć pasję ze zrobieniem czegoś miłego dla najmłodszych. Jak się okazuje, nawet w pandemii można podarować komuś sporą dawkę uśmiechu. To kolejny raz, gdy mieszkańcy naszego powiatu udowadniają, na jak fantastyczne pomysły potrafią wpaść. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA