Sławomir Mentzen – kandydat Konfederacji na prezydenta Polski – przyjechał na spotkanie z mieszkańcami w Bytowie. Było wiele słów na temat wolności, a także nie zabrakło wzmianki o mieszkaniu Karola Nawrockiego.
Na bytowskim rynku zebrało się kilkaset osób, a może nawet więcej niż 1000. Zainteresowanie było zdecydowanie większe niż na spotkaniu z Karolem Nawrockim na dziedzińcu zamkowym. Nie ma skali porównawczej do kampanii Rafała Trzaskowskiego, ponieważ ten zatrzymał się w Bytowie tylko na chwilę w Restauracji Młyn.
[ZT]19197[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz