Fotorelacje

Zamknij
08:49, 16.01.2023

W minioną sobotę na sali gimnastycznej bytowskiego ZSP odbył się pierwszy turniej "Czarnych Wilków". W turnieju wzięło udział 9 drużyn - Zarząd, Samorządowcy, Trenerzy, Rodzice, Moya Bytów, Bytovia Oldboye, Polmor, Kibice oraz Ultrasi. Jak sobie poradzili?

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
Zobacz więcej fotorelacji
OSP Tuchomie świętowało wyjątkowy jubileusz [FOTO]
zobacz fotorelację
Rekordowe URODZINY Klubu Strzeleckiego Skorpion
zobacz fotorelację
Nowy ZOL otwarty. Od lipca przyjmie 78 pacjentów
zobacz fotorelację
80 lat na straży. Jubileusz OSP Trzebielino [FOTO]
zobacz fotorelację
Ogólnopolskie Regaty Jachtów Żaglowych za nami!
zobacz fotorelację
Marsz emocji. Bytów przypomina: Badajmy się [FOTO]
zobacz fotorelację
Dachowanie pijanego 22-latka w Kleszczyńcu
zobacz fotorelację
Strażacy świętowali w Bytowie. 80 lat historii
zobacz fotorelację
Mapa i kompas. Za nami Nasz Bytowski Orient [FOTO]
zobacz fotorelację
Marzenia zamknięte w kwadracie. Poruszająca wystawa uczestników WTZ
zobacz fotorelację

komentarz (1)

BytoviakBytoviak

0 0

Coś słaby ten portal jak musi się posiłkować zdjęciami od Waszkiewicza tragedia

21:42, 16.01.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz