Zamknij
REKLAMA

Dramatyczny wypadek w Jasieniu. PIĘĆ OSÓB W SZPITALU!

12.30, 12.08.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Dramat w Jasieniu!  34-letnia kierująca Audi najprawdopodobniej w wyniku nieprawidłowego wykonywania skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z kierującym samochodem marki Subaru. Niestety w wyniku zdarzenia pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

W czwartek przed godziną 17:00 dyżurny bytowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jasień. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratunkowe.

- Mundurowi, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, ustalili wstępnie, że mieszkanka gminy Czarna Dąbrówka, kierując samochodem osobowym marki Audi najprawdopodobniej w wyniku niezachowania szczególnej ostrożności w trakcie skrętu w lewo, doprowadziła do zderzenia z kierującym samochodem osobowym marki Subaru - mówi mł. asp. Damian Chamier Gliszczyński.

Niestety w wyniku zdarzenia pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala, w tym dwójka dzieci w wieku 6 i 10 lat. Śledczy, pracując na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz opisali szczegółowo uszkodzenia w pojazdach.Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GdzieGdzie

2 1

Do szpitala tzn którego? Bo skoro użyto słowa szpital to raczej nie chodziło o budynek w Bytowie ten pod nadzorem naszego słoneczka powiatowego.? 13:49, 13.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%