Zamknij
REKLAMA

Bytów. Goran - Nowy policjant NA CZTERECH ŁAPACH

14.21, 05.10.2022 P.K. Aktualizacja: 14.23, 05.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Do załogi bytowskich funkcjonariuszy dołączył pies o imieniu Goran. Czworonożny funkcjonariusz wraz ze swoim przewodnikiem po ukończeniu specjalistycznego szkolenia rozpoczęli służbę na terenie naszego powiatu. Psi węch pomoże policjantom przy poszukiwaniu osób zaginionych, przeczesywaniu terenów oraz tropieniu ludzkich śladów.

W Komendzie Powiatowej Policji w Bytowie swoją służbę rozpoczął czworonożny funkcjonariuszy - Goran. To niespełna dwu letni owczarek niemiecki. Jego przewodnikiem została młodszy aspirant Ilona Kaczmarek. Policjant i jego czworonożny przyjaciel ukończyli specjalistyczne szkolenie w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.  Zdobyte na szkoleniu umiejętności i wzajemne zaufanie wykorzystywać będą teraz w codziennej służbie na terenie powiatu bytowskiego.

- Goran to pies patrolowo-tropiący. Jego umiejętności to tropienie ludzkich śladów, które pomogą bytowskim policjantom przy poszukiwaniu przestępców i osób zaginionych. Policjant na czterech łapach będzie też wspierał funkcjonariuszy m.in. podczas codziennej pracy patrolowej oraz zabezpieczaniu imprez masowych - mówi  st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

tak jesttak jest

7 4

Fajny piesio. Ale pytanko - cała górka trąbi a przy okazji rynek w mieście, że Andrzej i jakiś z imieniem na O lada chwila odchodzą, prawda? Bo czas już w sumie najwyższy. 14:29, 05.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TorqueTorque

2 2

Bardzo nie miła nie przyjemna policjantka
Może piesek będzie odrobinę mądrzejszy 07:23, 06.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PlutonowyPlutonowy

2 1

I jeszcze jakieś szepty o późnych maturach i bardzo niespodziewanych karierach 💩 12:12, 06.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%