Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego hondą. W trakcie czynności okazało się, że 32-latek jest pod wpływem marihuany. Dodatkowo w trakcie przeszukania śledczy w domu mężczyzny znaleźli narkotyki. Mieszkaniec Miastka stracił już prawo jazdy, a w najbliższym czasie za swoje czyny odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Wczoraj w Miastku policjanci zatrzymali do kontroli hondę. Samochodem kierował 32-letni mężczyzna. W trakcie czynności kierowca był zdenerwowany. Mężczyzna był trzeźwy, natomiast badanie narkotesterem wykazało, że jest pod wpływem marihuany. 32-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy i pobrano mu krew do badań. W trakcie przeszukania mieszkania 32-latka śledczy zabezpieczyli blisko 16 gramów marihuany.
W najbliższym czasie 32-latek zostanie przesłuchany. Śledczy przedstawią mu zarzut posiadania środków odurzających. Ewentualne zarzuty dotyczące kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków zależą od wyników badania krwi.
Za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
::news{"type":"see-also","item":"2430"}
::addons{"type":"alert"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Aplikacja informowała mieszkańców… po czesku
była nadzieja .... wójt rezygnuje 🤣 ... a tu masz .... aplikację będą wymieniać na taką bez błędów - to takie typowe w samorządzie jak budowa drogi w Trzebielinie za Czechowskiego , w końcu samorząd(owcy) za nic nie odpowiada .... no może tylko za odebranie diety ... wtedy tak ! 🤣wtedy owszem tak !😮
i już
21:59, 2026-03-16
Śmierć w celi. Śledztwo ws. Miecznikowskiego
Jednego dilera mniej.
Kaszub
19:16, 2026-03-16
Aplikacja informowała mieszkańców… po czesku
Super, że próbują, testują i się nie poddają, by mieć stały kontakt z mieszkańcami. Brawo!
Czechu
16:44, 2026-03-16
Podszył się pod brata. Trafi za kratki?
Szkoda że ministrem sprawiedliwości nie jest pan Z on by wiedział jak dla takich delikwentów ułożyć dalsze życie a że teraz ministrem jest pan ż a nie pan z to dostanie ten delikwent taryfę ulgową bo rządzi platforma ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.
Olek kapusta
15:36, 2026-03-16