Zamknij
REKLAMA

Motorowerem jechał pod "prąd". Policjanci znaleźli przy nim narkotyki

13:20, 29.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. 26-latek na drodze jednokierunkowej nie zastosował się do znaków i jechał pod „prąd". Okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień i był pod wpływem narkotyków, a przy nim policjanci znaleźli amfetaminę. Motorower jak ustalili mundurowi, był niedopuszczony do ruchu i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

- Wczoraj przed godziną 9 w Bytowie, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem, który na drodze jednokierunkowej nie zastosował się do znaków drogowych i jechał pod „prąd". Mundurowi ustalili, że 26-letni mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, a jego motorower jest niedopuszczony do ruchu oraz nie ma obowiązkowej aktualnej polisy ubezpieczenia OC - sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński, p.o. Oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie

Policjanci przy mężczyźnie znaleźli amfetaminę. Z uwagi na nerwowe i niespokojne zachowanie kierowca został poddany badaniu narkotesterem, które wykazało, że jest pod wpływem amfetaminy. Policjanci zatrzymali mieszkańca Bytowa, który trafił do policyjnego aresztu. W najbliższym czasie zostanie on przesłuchany. Śledczy po zebraniu materiałów najprawdopodobniej przedstawią mu zarzuty, a mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Elektryk Elektryk

1 0

Walił prąda to i jechał pod prąd. Proste 09:53, 30.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%