Zamknij
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w gminie Trzebielino, policjanci apelują o ostrożność

12:11, 08.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Trzebielino. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu wypadku mundurowi, kierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny. Niestety w wyniku zdarzenia zginął 22-latek. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Wczoraj około godziny 7.30 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze gruntowej w gminie Trzebielino. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu, ustalili wstępnie, że kierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarł 22-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego. Funkcjonariusze, wyjaśniając okoliczności na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Pojazd na polecenie prokuratora zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

. Jioiiiii. Jioiiiii

0 0

Ale kłamią. 13:39, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%