Zamknij
REKLAMA

Lęborska policja wyjaśnia sprawę tragicznego wypadku, w którym zginał 19-latek z Bytowa

11:47, 08.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W niedziele po południu na trasie Cewice - Lębork doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzania samochodu z drzewem zmarł 19-letni mieszkaniec Bytowa, który była pasażerem pojazdu. W samochodzie oprócz kierowcy i zmarłego nastolatka były także dwie inne osoby. Jedna z nich trafiła do szpitala, gdzie była operowana, Na chwilę obecną jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

- Wiadomo, że kierowca nie był pod wpływem alkoholu. Została od niego pobrana krew na obecność środków odurzających. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-latek zdał egzamin na prawo jazdy kilka dni temu i jeszcze nie nabył uprawnień do prowadzenia pojazdów - tłumaczą lęborscy mundurowi.

Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierujący 18-latek z powiatu bytowskiego najprawdopodobniej podczas wyprzedzania nie zauważył, że już jest wyprzedzany przez inny pojazd i gwałtownie skręcił w prawo. Wtedy stracił panowanie nad autem i wjechał w drzewo.

[ZT]4809[/ZT]

- Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczając ślady i dowody, w tym samochód do szczegółowych oględzin oraz kierując ruchem i organizując objazdy, z racji tego, że droga została całkowicie zablokowana. Obecnie na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych śledczy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku - dodają przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Wydział Dochodzeniowo - Śledczy KPP w Lęborku prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Wszystkich świadków lub osoby posiadające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Lęborku pod nr tel. 47 74 24 905 (osoba do kontaktu st. asp. Dorota Michalak) lub pod numerem alarmowym 112, albo z najbliższą jednostką Policji.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%