Zamknij
REKLAMA

ŁOWCA PEDOFILÓW w Bytowie. Zatrzymali, bo umawiał się z 13-latką

21:00, 17.10.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Krzysztof Dymkowski, prowadzący w telewizji Polsat Play program Łowca Pedofilów, w sobotę 16 października zatrzymał mieszkańca Bytowa. Powód? Próbował umówić się z 13-latką, której wcześniej wysyłał wiadomości o charakterze seksualnym. Emisja programu na początku grudnia w Polsat Play.  

- Zgłosił się do nas internauta z Bytowa. Wysłał dowody. Mężczyzna ten był świadom, że pisze z dziewczynką lat 13. Składał propozycje uprawiania seksu na różne sposoby. Mężczyzna ten przyszedł odebrać dziewczynkę z autobusu. Powiedziała, że przyjedzie z Gdańska. Szczegóły zobaczycie w serialu Łowca Pedofil - mówi Dymkowski. - Na koniec korespondencji jednoznacznie wynikało, że był świadom, że pisze z dzieckiem i do dziecka wysłał zdjęcia swojego przyrodzenia. Próbował od dziecka pozyskać nagie zdjęcia. Teraz będzie musiał wytłumaczyć to prokuratorowi.

Zdradzając szczegóły wyjaśnia, że podejrzany mieszkaniec Bytowa uprzedzał swoją siostrę twierdząc, że przyjedzie do niego 18-letnia dziewczyna. 

- Chociaż był świadom, że umawia się z 13-latką - zaznacza Dymkowski. - Napisał też, że zrobił to już kiedyś z dzieckiem. Policja to sprawdza. Zatrzymanemu może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności. 

Prowokację przygotował odpowiednio wcześniej internauta z Bytowa. Ekipa serialu dokumentalnego Polsat Play udokumentowała spotkanie z rzekomą 13-latką.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Dymkowski Krzysztof Dymkowski Krzysztof

9 1

Policja dostała mocne dowody , że mężczyzna ten nieudolnie za posrednictwem sieci , próbował się z dzieckiem lat 13 umówić na seks Klasyczny , oraz Analny , Mężczyzna ten wysłał do dziecka zdjęcia swojego przyrodzenia , oraz opowiadał że trzy lata temu uprawiał seks z dzieckiem lat 14 .
lecz to już zweryfikuje prokuratora .
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dymkowski 06:58, 18.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zwyklakzwyklak

2 1

policji niepotrzebne są mocne dowody - raczej prokuraturze, która i tak go wypuści :( 10:55, 18.10.2021


StefanStefan

6 4

Znów zatrzymano Polańskiego? 08:02, 18.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%