Zamknij
REKLAMA

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł, bo... NIE NOSIŁ MASECZKI!

12:08, 19.10.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci w Czarnej Dąbrówce wylegitymowali mężczyznę, który nie stosował się obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką. Okazało się, że 39-latek był poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Wejherowie w związku z decyzją o tymczasowym aresztowaniu. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Mundurowi przypominają o obowiązku stosowania się do obostrzeń związanych z epidemią COVID-19.

- Policjanci z Posterunku Policji w Czarnej Dąbrówce podjęli wczoraj interwencję w sklepie, wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką. W trakcie legitymowania okazało się, że mieszkaniec Wejherowa jest poszukiwany. Za 39-latkiem list gończy wystawiony został przez Prokuraturę Rejonową w Wejherowie w związku z decyzją o tymczasowym aresztowaniu - sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd następnie został przewieziony do zakładu karnego.Bytowscy policjanci apelują o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%