Zamknij

POŚCIG na Przemysłowej i UCIECZKA z Zakładowej

18:52, 19.10.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Prawie miesiąc temu nasi policjanci kogoś ścigali w taki sposób, że wjeżdżając w ul. Zakładową z Lęborskiej, prawie dachowali - donosi Czytelnik. - Proszę o więcej informacji w tej sprawie.

Zgłoszone, załatwione. Policja potwierdza, że 29 września po godzinie 19.00 w Bytowie na ulicy Przemysłowej policjanci zauważyli audi, którego kierowcą był znany im mężczyzna, nieposiadający prawa jazdy. Mundurowi natychmiast przystąpili do zatrzymania pojazdu, jednak kierowca zignorował ich polecenia i przyspieszając, zaczął uciekać ulicami miasta. 

- Na jednej z ulic 21-latek porzucił pojazd i uciekł pieszo. Policjanci ustalili, że mieszkaniec Bytowa ma cofnięte uprawnienia oraz do 2022 roku obowiązuje go sądowy zakaz kierowania pojazdami. Ponadto jego pojazd był niedopuszczony do ruchu, ponieważ posiadał tablice rejestracyjne od volkswagena - mówi Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy KPP Bytów.

Jak ustalili funkcjonariusze, samochód również nie miał obowiązkowej aktualnej polisy ubezpieczenia OC. Pojazd został usunięty na policyjny parking. Za kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień w trakcie obowiązującego zakazu kierowania oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

[ALERT]1634662512050[/ALERT]

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KtośKtoś

4 0

Prawie robi wielką różnicę 😂 20:32, 19.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%