Zamknij

ZAATAKOWALI mężczyznę na przystanku i okradli. Teraz posiedzą w areszcie!

14:05, 22.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Kara 12 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcom gminy Trzebielino. W poniedziałek dwaj mężczyźni grozili na przystanku 28-latkowi nożem, a następnie obezwładnili go i zabrali mu 600 złotych, dokumenty i telefon o wartości 300 złotych. Przed zatrzymaniem przez policjantów w domu dziewczyny jednego ze sprawców, próbowali spalić oraz spłukać w toalecie skradzione przedmioty. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, a w domu znalezione zostały w trakcie przeszukania także narkotyki.

- W poniedziałek przed godziną 21:00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na przystanku autobusowym w gminie Trzebielino doszło do rozboju. Policjanci ustali na miejscu interwencji, że 18 i 23-latek grozili mężczyźnie nożem, a następnie obezwładnili go i zabrali 600 złotych, dokumenty oraz telefon komórkowy o wartości 300 złotych. Mundurowi szybko ustalili miejsce pobytu wskazanych mieszkańców gminy Trzebielino - mówi sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. 

Przed przyjazdem funkcjonariuszy, sprawcy w domu dziewczyny jednego z nich, próbowali spalić, ukryć oraz spłukać w toalecie zabrane przedmioty. W trakcie przeszukania w domu śledczy ujawnili także marihuanę i amfetaminę. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn oraz 19-latkę. Noc spędzili w policyjnym areszcie, a następnie zostali przesłuchani. Policjanci po zebraniu materiałów wnioskowali do prokuratora, o wystąpienie z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie dla 18 i 23-latka. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował trzymiesięczny areszt dla mężczyzn.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%