W piątek bytowscy policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowej w Mądrzechowie. Jak ustalili mundurowi kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. 28-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach.
Dyżurny bytowskiej komendy w piątek przed godziną 17:00 otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Mądrzechowie na ul. Szafirowej, z udziałem samochodu ciężarowego przewożącego butle z gazem.
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustali, że 28-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mieszkaniec powiatu bytowskiego za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem.
- Pamiętajmy o zmiennych warunkach zimowych, które wpływają na różny stan nawierzchni drogi w zagłębieniach, na łukach drogi i miejscach zacienionych. Musimy pamiętać, że jezdnia może być przymrożona i śliska, a tym samym łatwiej jest o utratę przyczepności i możemy mieć problemy z hamowaniem - mówi sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.
CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!
SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów
tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
HORROR na placu zabaw doczekał się finału w sądzie
Niestety młodzi niczym nie sprowokowali oprawcy. On przyjechał na plac zabaw i pobił.
Xyz
22:21, 2026-01-20
SOMINY. Leśny rajd po wolność zakończony na pniu
To prawda , że to Krzysztof Sławski ?
Olek
20:05, 2026-01-20
Kasa na RADIO? Nie! To kwestia BEZPIECZEŃSTWA!
Czy została powiadomiona prokuratura w sprawie wywozu gruzu z prywatnej posesji, za pieniądze podatnika na teren mosiru? Kiedy szanowna komisja zbada i stwierdzi, że jednak popełniono przestępstwo? Przecież już na samym początku po otrzymanym sygnale była konieczność powiadomienia organów ścigania. Czy to uczyniono? LUD CHCE WIEDZIEĆ, TO ICH KASA ZOSTAŁA WYKORZYSTANA!
ga ga bla bla
18:46, 2026-01-20
HORROR na placu zabaw doczekał się finału w sądzie
Wydaje mi się , że ten atak musiał mieć jakieś podłoże . Nikt normalny przecież , nie będzie atakował bez powodów ludzi na placu zabaw. Dobrze , że jest sąd bo prokuratura już osadziła sprawę .
Olo
07:52, 2026-01-20