Zamknij
REKLAMA

Ruszył proces w sprawie zabójstwa 17-latka w Mądrzechowie

16:19, 12.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

20 lutego 2021 roku w Mądrzechowie doszło do morderstwa Grzegorza Kucharskiego. Podczas imprezy urodzinowej (tzw. osiemnastki) 17-latek został śmiertelnie ugodzony nożem. Policja zatrzymała wówczas Piotra R. z Rumi, który od jakiegoś czas mieszkał w Bytowie. Mężczyźnie w ciągu 48 godzin zostały postawione zarzuty oraz został on aresztowany. Wczoraj przed Sądem Okręgowym w Słupsku rozpoczął się proces przeciwko oskarżonemu. 

[ZT]3524[/ZT]

Oskarżony podczas pierwszej rozprawy przyznał się do winy, jednak odmówił składania wyjaśnień. Jak udało się ustalić w toku śledztwa, podczas imprezy urodzinowej doszło do awantury, podczas której dwaj 17-latkowie zostali zranieni nożem. Jednym z nich był zmarły Grzegorz Kucharski.

Piotr R. ranił 17-latka nożem aż sześciokrotnie - w brodę, bark i klatkę piersiową. W wyniku obrażeń doszło do odmy płucnej, a także krwotoku do serca i płuc, co skutkowało śmiercią nastolatka. Zgodnie z opinią psychiatrów, mężczyzna w chwili popełnienia zarzucanego mu czynu był poczytalny. Piotrowi R. za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ElaEla

5 0

Dożywocie dla tego mordercy. 16:56, 12.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%