Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Dodaj komentarz

Baltic Race z przystankiem na stacji paliw Moya w Bytowie [ZDJĘCIA]

M.W. 20:53, 31.07.2022 Aktualizacja: 08:45, 23.10.2025
1 Bogdan Itrich Bogdan Itrich

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w tegorocznej edycji rozrywkowego rajdu Baltic Race. Kierowcy supersamochodów pokonali polskie wybrzeże, zatrzymując się m.in. w Bytowie. Rajd miał dość luźny charakter, po drodze były różnego rodzaju konkurencje.

Bytowski przystanek to stacja paliw Moya na ul. Przemysłowej. Swój przyjazd zapowiadał raper Kizo, ale w ostatniej chwili musiał zmienić plany.

- Jeszcze przyjadę od Bytowa - zapowiada.

Byli za to m.in. bracia Collins oraz kilkudziesięciu innych właścicieli tzw. supersamochodów. W niedzielę pojechali do pobliskiego Kistowa w pow. kartuskim. Przed hotelem Kiston odbyło się zakończenie imprezy. 

W rajdzie Baltic Race brał udział również bytowski przedsiębiorca Bogdan Itrich, właściciel stacji paliw Moya. 

[FOTORELACJA]162[/FOTORELACJA]

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Katarzyna ksiezniczkKatarzyna ksiezniczk

0 0

Brawo, panie Bogdanie bylo na czym oko zawiesic. I postawic sobie nowe cele

20:42, 02.08.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

Kamila Gierszewska prowadzi Drutex

Odszedł zasłużony człowiek, który mimo, że wymagający to jednak dał pracę wielu ludziom, a co za tym idzie zapewnił utrzymanie całym rodzinom. To przykre gdy ktoś widzi tylko pieniądze p. Gierszewskiego 😔 Życie osobiste i dobra materialne nie powinny być tematem dla osób postronnych. Szczere wyrazy współczucia dla p.Kamili - oraz całej rodziny p. Prezesa

Henryk

18:56, 2025-12-11

UMORZYLI śledztwo ws. ŚMIERCI NA ŚCIEŻCE ROWEROWEJ

No cóż śledztwo umorzone ale za to remont drogi oby tylko był solidnie wykonany a sprawcy niech kiedyś w innych okolicznościach wpadną na gorącym uczynku i wtedy wysłać winnych na przymusowe pracę czyli na Żuławy wiślane, Sam człowiek zasuwał kiedyś po 12 a nawet i 16 godzin dziennie, oprócz terminu realizacji zamówienia na głowie jeszcze była jakość wykonywanej pracy, także wiem co to znaczy uczciwa i ciężka praca, dzisiaj mogę więc pouczać ludzi ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

16:35, 2025-12-11

BORZYTUCHOM. Gmina WYKUPIŁA ZADŁUŻONY DOM

Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę że są jeszcze ludzie dobrej woli a ten artykuł właśnie tego jest przykładem ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

16:31, 2025-12-11

JELEŃ BEZ POMOSTU. Na pewno nie w 2026 roku

Taki bałagan i ruinę jez.Jeleń zostawiła poprzednia władza , Pan Oszmaniec śmie bezczelnie teraz pytać Burmistrza co dalej z Jeleniem ?! Jeszcze ma listę pytań przygotowaną, szkoda tylko jak był blisko, nic nie robił! Najlepiej cos zniszczyć, a potem udawać... No, żenada ....

Mieszkanka

15:35, 2025-12-11

0%